Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
MM-ule, esti cea mai josnica fiintza din tzara aia. Strici la steaua tot ce au facut generatii de sportivi nesimtitule.
A invatat la el acasa.Ca doar nu la educat Steaua din fasa si pana la 19 ani.
Deci la Steaua a invatat sa fie indisciplinat? Egal, rezultatul se vede...
MM esti un lingau, un limbist, o stii si tu, ca pt banii care ii castigi trebuie sa muncesti mult cu limba, in rest numai de bine
E cam dupa calapodul lui Hagi ! Cu talent, cu tupeu, cu nesimtire ! Lui Hagi i-a permis sistemul bolnav care il proteja pentru tot ce facea chiar si in teren cu adversarii, arbitrii conducatorii, dar mai ales in afara lui ! Iata ca apere unul ca el , dar nu mai e sistemul, desi sunt unii care incearca !
Cand am citit titlul articolului am crezut ca in sfarsit s-a intamplat ... speram ca a fost autocombustie ...
bine ca e dinamo mai bine baaaaaaaa! pai reghe e super antrenor si nu asculta de nimeni, in schimb voi sunteti condusi de un tortionar securist si de neakoita care aduce jucatori ga y la echipa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Your name is ... Turbo :))
Asa mimi tine-te pe pozitii! Fi tare!! . Tare prost...
Nu este produsul Academiei Hagi , junioratul l-a facut la Steaua pana cand JiJi desfiintat academia . Intr-adevar, Iancu a jucat vreo 2 ani la Viitorul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.