Comentarii (339)
carlos4
carlos4  •  18 Februarie 2021, 02:06

nu cer 3.6 mil euro ,cer un plus ,sa vad ,a facut un plus ,ceva sau doar paguba noua ,tuturor!1 euro plus ,ceva ,este?

carlos4
carlos4  •  18 Februarie 2021, 01:55

CSA - clatite ,shaorma si amatorism ! simplu~!

roja_azul76
roja_azul76  •  18 Februarie 2021, 01:40
Postat de carlos4 pe 18 Februarie 2021, 01:39

sa vezi cand le bate "Vali Vijelie" si vede ca si-a luat teapa ,ca si CSA ! sunt fake!

:))

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 01:14

Nu mint, ca astept sa vad cu cine va "asociati"!:) Chiar nu ma interesati, puteti sa castigati si 10 CL la rand, eu nu ma voi alatura niciodata proiectului vostru...

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 01:08
Postat de rhcp_47 pe 18 Februarie 2021, 01:07

Nu sunt nici pro, nici contra. Ideea era ca *** e cam ipocrita cand se plange de banii publici de la Steaua, cand clubul lui este cel putin intr-o situatie la fel de rea. Aia de la Steaua primesc banii legal. Aia de la Fcsb primesc banii ilegal, tot de la buget. Iarasi, *** e ipocrita cand vorbeste despre asta din moment ce fix *** a ajuns la puscarie pentru... inselaciune si frauda impotriva statului roman!

Tocmai l-a vandut pe Man, daca ai uitat...

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 01:07

Imi doresc sa promovati, serios! Asa se va vedea adevarul despre proiectul armatei! Pentru mine era mai importanta cupa si sa-i batem pe Dinamo, decat sa va incurcam pe voi! Ma doare la bască de CSA...

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 01:02

Exactly,numai asa scapam de coach Gigi!:)))

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 01:01

Ce Instanta a decis ca a furat Gigel banii aia?:)

catalin.palcu
catalin.palcu  •  18 Februarie 2021, 00:54
Postat de luciann pe 18 Februarie 2021, 00:31

Voi aveti palmaresul cel mai bun cu ei, doar anul trecut v-au incurcat ...in ghilimele, ca voi oricum faceti umbra pamantului degeaba in prima liga! In niciun caz nu-i satelitul nostru...

trec peste lipsa ta de politete, sa nu zic mai mult si iti spun inca 2 lucruri : nu am spus eu ca Voluntari e satelitul vostru, iar astia cand au promovat au jucat vreo 2 sezoane meciurile de acasa exact pe Stefan cel Mare. adica noi meciul considerat in deplasare cu ei , il jucam tot acasa! evident ca palmaresul e zdrobitor in favoarea noastra.

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 00:53

Ti-am pus o intrebare mai jos...si oricum milionarii nu stau pe GSP!:)

  • 1
  • •••
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • •••
  • 34
Comentează