Comentarii (339)
rhcp_47
rhcp_47  •  18 Februarie 2021, 00:53
Postat de utilizator șters pe 18 Februarie 2021, 00:45

Foarte corect. Din nefericire gigisti nu vor pricepe. Pentru ei furtul de la stat nu se pune. E “dreptul” lor.

Pe sistemul: cu capitalul public repartizat conform legii bugetului avem o problema, cu cel furat de Becali nu, acolo este ok, din moment ce a ajuns la "minora" Faci Ce Spune Becali (17 ani).

mario78a
mario78a  •  18 Februarie 2021, 00:49

In puscarie pe ce bani ai stat pramatie, prejudiciul din dosarul transferurilor cine la platit pramatie. Esti zero ca om ,*** cutia de carton.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 00:46
Postat de utilizator șters pe 18 Februarie 2021, 00:45

Foarte corect. Din nefericire gigisti nu vor pricepe. Pentru ei furtul de la stat nu se pune. E “dreptul” lor.

...gigistii..

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 00:35

Incepi si tu ca Adriann...firma e number one in domeniul ei, ca sa precizez...

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 00:31
Postat de catalin.palcu pe 18 Februarie 2021, 00:25

ia uita-te la la meciurile din sezonul trecut. Mai intai ne-au batut in primavara, rapindu-ne si ultima sansa la playoff. Apoi ne-au batut in Groapa in playout si abia i-am batut in returul playoutului dupa ce ei au dat in bara din 6 metri in minutul 93. nu ne-au facut niciun favor, crede-ma. si multe din victoriile alea cu ei au fost la limita, vreo 2-3 obtinute in extremis pe final de meci

Voi aveti palmaresul cel mai bun cu ei, doar anul trecut v-au incurcat ...in ghilimele, ca voi oricum faceti umbra pamantului degeaba in prima liga! In niciun caz nu-i satelitul nostru...

gogoas
gogoas  •  18 Februarie 2021, 00:25

Ala era carlos 3 acum 20 minute

catalin.palcu
catalin.palcu  •  18 Februarie 2021, 00:25
Postat de luciann pe 18 Februarie 2021, 00:19

Ia uita-te pe palmaresul dintre Dinamo si Voluntari!

ia uita-te la la meciurile din sezonul trecut. Mai intai ne-au batut in primavara, rapindu-ne si ultima sansa la playoff. Apoi ne-au batut in Groapa in playout si abia i-am batut in returul playoutului dupa ce ei au dat in bara din 6 metri in minutul 93. nu ne-au facut niciun favor, crede-ma. si multe din victoriile alea cu ei au fost la limita, vreo 2-3 obtinute in extremis pe final de meci

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 00:21

A aparut mister Luciann, vorbeste cu respectul cuvenit celor care joaca in ligile superioare!:)

viata_de_caine
viata_de_caine  •  18 Februarie 2021, 00:21
Postat de luciann pe 18 Februarie 2021, 00:19

Ia uita-te pe palmaresul dintre Dinamo si Voluntari!

Ma uit si tot da cu virgula, si voi i-ati batut mereu, asta ce inseamna ?? Din pacate, Dinamo nu joaca mocca pe National Arena in baza de rudenie a Gabrielei Firea cu nasu Becali.

luciann
luciann  •  18 Februarie 2021, 00:19

Ia uita-te pe palmaresul dintre Dinamo si Voluntari!

  • 1
  • •••
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • •••
  • 34
Comentează