Comentarii (339)
gogoas
gogoas  •  17 Februarie 2021, 23:17

Au trecut 32 de ani. Niciodata in vecii vecilor steaua si dinamo nu vor mai avea echipe europene ca atunci! Eu nu mint niciodata si am putere de observatie

gogoas
gogoas  •  17 Februarie 2021, 23:14
Postat de aci_dutzu pe 17 Februarie 2021, 23:09

ba uite că poți. ai făcut-o chiar în propoziția precedentă, băi Socrate de cartier

Scriu de pe smart phone nu de pe tastatura

p.rares
p.rares  •  17 Februarie 2021, 23:14

Mimi tu care ai fost judecat,acuzat ,ai inceput sa vorbesti mult prea mult. Tu nu esti in masura sa judeci,nici tu si nici Becali.

p.rares
p.rares  •  17 Februarie 2021, 23:13

Mimi tu care ai fost judecat,acuzat ,ai inceput sa vorbesti mult prea mult. Tu nu esti in masura sa judeci,nici tu si nici Becali.

mario78a
mario78a  •  17 Februarie 2021, 23:09

Cel mai bun manager, SC FCSB SA devine incet dar sigur AJAX. Amin!

lionforever
lionforever  •  17 Februarie 2021, 23:08

Întrați și aplaudați fecesebeilor ca va bate mimi

gogoas
gogoas  •  17 Februarie 2021, 23:07
Postat de doar..titi pe 17 Februarie 2021, 23:04

cupa campionilor a fost castigata de echipa de fotbal steaua bucurest... care acum este fcsb ..inclusiv pentru uefa !!

Cea mai importanta cupa europeana de atunci a fost castigata de comunisti nu de capitalistul becali. Eu nu mint niciodata. Nu pot

gogoas
gogoas  •  17 Februarie 2021, 23:02
Postat de doar..titi pe 17 Februarie 2021, 23:00

+ cupa campionilor !!

Armata detine cupa campionilor pentru ca a fost obtinuta de ei nu de latifundiar

aci_dutzu
aci_dutzu  •  17 Februarie 2021, 23:02

da ce-o fi cu tripla peninibilă clona catalina-adriana- gazzaoaev de s-a ascuns ca potârnichea?

gogoas
gogoas  •  17 Februarie 2021, 22:59
Postat de carlos3 pe 17 Februarie 2021, 22:56

fugi la UEFA ,vezi ce zic aia!:))

La uefa sunteti inregistrati cu 5 campionate

  • 1
  • •••
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • •••
  • 34
Comentează