Comentarii (339)
gogoas
gogoas  •  17 Februarie 2021, 22:55

O sa fiti steaua bucuresti cind va recuperati palmaresul. Deocamdata gigi are 5 campionate

bridges
bridges  •  17 Februarie 2021, 22:51

O sa cerseasca la poarta stadionului Ghencea sa fie angajat macar un biet responsabil cu bufetul la Lojele oficiale. Poate-i mai pica si lui un pachet de biscuiti pana la sfarsitul zilei.

carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:48
Postat de Seliste Romeo pe 17 Februarie 2021, 22:47

*** !!!!voi dati bani de la buget ptr fotbal si pompierii nu au saltele gonflabile....

trebuiau sa-l puna pe ala cu burtoiu pe jos ,atenua ceva *** bietului om...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gogoas
gogoas  •  17 Februarie 2021, 22:47

Asta se aia pe el daca revone steaua bucuresti in liga 1

4012207832147326
Seliste Romeo  •  17 Februarie 2021, 22:47

*** !!!!voi dati bani de la buget ptr fotbal si pompierii nu au saltele gonflabile....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:29

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:28
Postat de arestat123 pe 17 Februarie 2021, 22:26

cu ajutorul mirosului ti-ai dat seama ca e irlandezul prezent pe aici. :))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:26
Postat de utilizator șters pe 17 Februarie 2021, 22:24

Eh nu!? I-a dat lu’ Popică în loc sa vi-i dea vouă când mergeți la colindat! :-))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arestat123
arestat123  •  17 Februarie 2021, 22:26
Postat de cornelconasu pe 17 Februarie 2021, 22:23

***

cu ajutorul mirosului ti-ai dat seama ca e irlandezul prezent pe aici. :))

carlos2
carlos2  •  17 Februarie 2021, 22:25
Postat de utilizator șters pe 17 Februarie 2021, 22:21

Janta e fix cât o mașina din aia SH pe care o conduceai tu 2500 km din Irlanda pt a o da in talcioc și scoate banii de benzina și biletul retur de autobuz. Plangi!? Se supăra Silvică ... :-)))

esti prost ,de banii aia imi iau 4 masini ,prostule!:))si tot acolo ajung ca si tine si nu dau ca nobu in bordura sa ma coste 2000 janta ,prostule care esti prost !:))

  • 1
  • •••
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
Comentează