Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Avertisment direct din Spania, după victoria zdrobitoare de la Mondial: „Abia de acum înainte”
0
Spania s-a distrat cu Austria în 16-imile Campionatului Mondial » Calificare la pas: posibil „blockbuster” în optimi
3
Fostul atacant din Liga 1 l-a remarcat pe golgheterul Spaniei: „E «vulpiță»! Și eu aș fi marcat dacă jucam la ei”
0
A fost sau nu gol valabil în Spania - Austria?! Expertul în arbitraj a dat verdictul
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Băiatul cu *** ne ia de prosti? Mai are sa zică ca italianul era FCSE-BIST de mic :-)) Normal ca a semnat cu ochii închiși...fără sa verifice...ca acel contract a fost verificat și făcut cu impresarul lui :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Karagandy inca nu-si revine din socul pe care l-au suferit dupa ce au eliminat aceasta gluma jenanta pe care meme o considera echipa iar ciobanul o considera jucaria proprie si personala. Oricum, mi-a placut foarte mult nickname-ul ales. Excelent!
MM…..grija mare sa nu ramai definitiv asa de uimit !! Cam repede orice chestie te uimeste !! Te-a uimit Tavi Popescu, Ianis Stoica, “marele capitan” Coman si multi altii !! Tu ramai uimit, iar Fcsb sta pe la subsolul clasamentului !! S-ar putea sa ramai uimit ca vine si al optulea an fara sa castigati campionatul !! Ramai in uimirea ta !!
luati l si p-ala de la Pitesti !!! si tot nu sunteti steaua bucuresti :))))))))))))))))
e cel mai bun din lume !!
Clampaul a mers pe incredere sau nu are nimic in cap.Cred ca e bine pentru fecesebeaua ca nu a citit.Oricum e cea mai mare tzeapa din ultimii ani italianul.
Păi nu l-a citit că oricum nu contează ce scrie acolo, tot ce vrea Jiji se întîmplă. Pe el l-a interesat salariul pe care fiți siguri că l-a citit și, orice ar fi, tot îl veți plăti. Oare de ce am senzația că peste 2-3 luni nu va știi Jiji cum să scape de el și, mai ales, de salariul lui? Pentru că ar fi un deja-vu? :)))
In principiu asta spune ca e bine sa semnezi ca primaru', fara sa citesti. Ala care studiaza problema, "silabiseste". E un ghimpe pt el. Doamne Fereste....asta e meme. Un gainar care se crede trendsetter si da sfaturi in materie de (ne)studiat contracte.
I-ati facut contractul in romana, iar el nu stie sa citeasca. :))
Va potriviti *** ... nici voi nu cititi jucatorii. Compagno o sa fie un fiasco !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.