Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
1
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial din 2026 » Echipe probabile + cote
0
Anglia - Ghana, pentru locul 1 în grupa L de la CM 2026 » Echipele de start
0
Cristiano Ronaldo, reîncărcat! Portugalia s-a descătușat în fața uzbecilor și e gata pentru „șaisprezecimi”
9
Încă un succes la tribunal pentru Dan Șucu
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Mama ce s-au opărit ***! Ei și ***! Înseamnă că omu are dreptate dacă sunt piscati asa tare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La ei s-a referit voievodul Lapusneanu?!
42 abonamente au avut acum trei ani. Acum au ZERO abonamente! Cine si-ar lua abonament cand nu se stie unde vor juca etapa viitoare?!? Sa se plimbe abonatii mereu, de la Bucuresti la Giurgiu... la Buzau... la Pitesti... etc...?!?
Stiam ca oltenii au mania persecutiei. Prietene, in toate statisticile, cea mai favorizata echipa de arbitraje nu e ciobaniada, ci prazarii. Despre ce vorbim?
Cu mentiunea ca acest bataus, am ainteles ca sa referit la o alta Universitate, dar vorbeam despre acel *** , care a facut aceste declaratii...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa i spui la un bataus??? Cum sa i raspunzi? A stiut, sau stie, el, ce a insemnat Craiova pe harta fotbalului in Romania??? Cred ca stie, dar face pe prostul, sa nu i spun mai rau, fiindca de, asta este... un cioban... Sau unii de pe aici, habarnisti de fotbal, ca si el , ce sa inteleaga ei despre fotbal atunci cind se juca, nu circ ca si acum? Acum de joaca pe facebook si pe retele sociale si din pix, bani, hotie, federatia pro dinamiada si cfr, o nesimtire... Cine a vazut fotbal in perioada 1980-1996, aia au fost fericiti si ca suporteri si ca spectatori! Vor ramine cu amintiri adevarate! Acum ... e circ... PTIUUUUUU!!!!!!
Da, dar suporterii U sunt galagiosi si turbulenti. Pe strada par mai multi doar pentru ca lumea se cam fereste din calea lor.
A, si inca ceva, stiu mai multi fani CFR in Cluj decat fani U. De obicei baietasii de cartier tin cu U, iar cei cu studii superioare tin cu CFR (evident cu exceptiile de rigoare, stiu si cazuri in care e invers). Doar ca in Cluj datorita faptului ca sunt 70.000 de studenti si implicit o gramada de absolventi care raman aici, domina absolventii de studii superioare, nu baietasii de cartier.
Si totusi CFR Cluj are cu 30.000 mai multi fani pe Facebook decat U Cluj (129.000 vs 98.000). Si nici cand era U Cluj in Liga 1, cu tot stadionul mult mai modern, nu reuseau sa atraga mai multi spectatori decat CFR, dimpotriva. Deci sa-si vada *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Memeu, tu ai 42 de abonamente vandute..n aveti culori,nici identitate,nici istorie,aveti sigla dupa freza lui lisa simpson,aveti cateva editii in prima liga,CFR VA UMILESTE DE 5 ANI, cand va prind va dau de la 3 in sus, si vb de suporteri si galerii..in bucuresti,dinamovistii si rapadistii va urca pe garduri..tre sa fugiti pe linia de tramvai..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.