Alte știri din fotbal
Ioanițoaia, vehement după ce le-a văzut pe Dinamo, Craiova și FCSB: „Risc un pronostic. Fotbalul lor e o făcătură!”
0
FC Botoșani - Rapid, în a doua etapă din Superligă » Echipele probabile + cotele
0
„La fotbal în sală mi se pare că e bun, nu cred că le pare rău celor de la FCSB” » Basarab Panduru l-a „taxat” pe Anderson Ceara
0
Încă o plecare de la echipa de play-off » Și-a reziliat contractul după doar un sezon
0
Știri din fotbal internațional
Claudiu Niculescu simte că Universitatea Craiova poate avea o șansă unică: „Are un culoar extraordinar”. Ce fotbalist apreciază
0
Cine este Pedro Machado, „geniul” ascuns din spatele lui Jose Mourinho la Real Madrid
0
Gianni Infantino, atac fără precedent: „Răspândesc ură și zvonuri false!”
0
Shevchenko îl pune la zid pe Andrea Pirlo: „Îl condamn!” » Tensiuni uriașe din cauza unei colaborări cu o companie rusă
0
Lifestyle
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
0
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
14
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
6
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Markovici se agață în cădere cu piciorul de piciorul fundașului de la FCU, eronat dat penalty,a fost simulare,al doilea a fost pușcărie, Kovacs sa făcut de râs aseară.
Ce treaba are *** in meciul asta ..... *** lu jiji oierul *** puscarias sa vada de echipa lor care de abia au facut un egal cu Mioveni ..... *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cea mai pertinenta parere din partea celui mai mare memeger general , doar in paginiile celui mai bun ziar de sport din lume !! Traiascs gesepe!! Traiasca memegerul !!
Cu var sau fără var? E tot aia.În meciul FCSB-U.Cluj 1-1 a fost un penalty vizibil dar nu s-a dat(pentru FCSB).În meciul Mioveni-FCSB marchează Cordea.cei de la var nu au prezent o imagine clară a ofside-ului. În meciul craiovenilor s-a dat penalty,care nu a prea fost. Se observă că în primele patru partide FCSB a pierdut 4 puncte pe greșelile celor de la VAR.
totusi la primul penalty fundasul are piciorul pe pamant inainte de a pasii atatactul ,care cade pe picior, nu se impiedica de piciorul fundasului. ce trebuia sa faca fundasul! zic si eu dar e de revazut, cu var fara var la noi e acelasi k ... si pana vine interventia var, ce se intampla daca in acea perioada se marca un gol indiferent de ce echipa! al doilea e o nesimtire, oricum mingea lovea corpul deci nu te poti apara nu poti sa iti aperi fata,! e hent cand mărești suprafata corpului!
Rezultatele voastre au fost aproape adevarate.Cu U Cluj si Mioveni trebuia sa pierdeti ba chiar si cu FCU48 si erati la zero.
Alo, uita te la tine in ograda si lasa pe altii. Sunteti praf!
Noroc cu memeu care face lumina in nebuloasa... Multumim gesepepunctro! Articol scris duminica si acualizat luni! ))))))
Domnul memeu,hent intentionat in careu si penalty.Despre ce vorbim?Ti se pare ca rezultatul fecesebelei la Mioveni a fost mai corect?La combinatul siderurgic Galati cind *** *** era corect?De cind un fost infractor isi da cu parerea despre ce e corect?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MM s-a uitat la alt meci :)))) daca repriza a doua Universitatea Craiova mai dadea 2 goluri nu se supara nimeni ! Mesaj de la un fan FCSB
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.