Alte știri din fotbal
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
5
Fostul mijlocaș al lui Dinamo a acceptat oferta lui Nicolescu și va antrena echipa a doua » Surpriză și la U19
1
Val de plecări la clubul din Superliga » Noul antrenor decide totul „din umbră”
0
Adrian Mihalcea numește cel mai bun atacant român: „Îmi place enorm”. Nu va fi în lotul lui Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia cauta si vezi ce a raspuns Radoi la intrebarea cu neconvocarea lui Man la nationala mare...motivul: teama de a nu avea surprize la testarea de pe teritoriul Islandei.crezi ca aia au vreo filiala a aprozarului lui Becali?
ca sa iti dai seama ca a fost rea vointa, sa lasam penalty-ul inventat si sa privim ultimele trei minute... dupa ce ca acorzi doar 3 minute de prelungiri, cand trebuiau cel putin 5, Rauta primeste rosu in timpul de prelungiri, partida este oprita 2 minute...orice arbitru din lume trebuia ca dupa faza asta samai lase meciul cel putin pana in minutul 94! dar Petrescu opreste la 3 plus 4-5 secunde, desi Dinamo aruncase o minge periculoasa in preajma careului advers ! ala nu stia cum sa fluiere mai repede!
Aparusi nelu faget?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu a existat vreodata un furt pe teritoriul Romaniei, cum a fost aseara, cand Radu Petrescu, care se va alatura probabil lui Argaseala si Tudor, a demonstrat inca o data ca FC Fcsb Popesti-Leordeni 2003 SA este incapabila sa castige un meci pe teren. Dupa expulzarea din Europa, fecesebistii au nevoie regulat de infuzii cu penalty-uri inventate. Ca sa putem compara acest furt, al puscariasilor care s-au intors la locul faptei, trebuie sa ne intoarcem in istorie, pe vremea cand Imperiul Otoman agresa Romania.
gigistii au furat rudimentar!!
*** baiete. pai chiar aia este suspect,2 saptamani nu aveau voie jucatorii stelei din liga 1 sa aiba covid cele 2 saptamani in care jucau cu topola,slovan si apoel. si ce sa vezi ,fix in alea 2 saptamani au fost toti bolnavi si dupa nu a mai fost niciunu bolnav. asta este suspect,cineva ne-a facut rau intentionat. mafia din stat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.