Alte știri din fotbal
U Cluj - Dinamo, care ar fi miza duelului! Echipele probabile
0
Șelimbăr - CS Dinamo, meciul decisiv pentru menținerea în Liga 2 » Duel de totul sau nimic la Cisnădie
0
Atmosfera la U Cluj după pierderea campionatului: „Și, totuși, suntem fericiți”
0
Daniel Oprița, reacție după ce Dinamo i-a „furat” unul dintre cei mai talentați jucători: „Suporterii sunt supărați!”
0
Știri din fotbal internațional
Kenan Yildiz, în pericol pentru Mondial! » Decarul s-a accidentat și ratează derby-ul + Cât ar putea absenta
0
Cristi Chivu a făcut lista de transferuri pentru sezonul viitor: rivalul din Serie A și fotbalistul din Premier League
0
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni revenirea lui Mourinho la Real Madrid: „Să îl citez pe Mircea Lucescu”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
Dar oare nu se impunea ca cineva sa le explice fundasilor de la Viitorul ca Chipciu nu se afla in parc ca sa se plimbe singur prin careul Viitorului ???
Fa-te om, fa-te om, alunga gandul necurat.... lmfao
trimitetzi o trusa cu anticarcel spre puscarias .. ca se incordeaza prea tare
Nu , e ala din care a sarit mingea centrata/ sutata de Stanciu.
E clar ca a fost un meci aranjat. . Bine vede MM Stoica . Doar cu cateva ore mai de vreme sa jucat meciul NASU -FINU (Steaua- Viitorul ) 3-o
Revenirea lui MM pe banca de rezerve a echipei noastre dragi este binemeritata si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu vezi ma ce zice directoarea voastra sportiva, Gonzalez a semnat in secunda division, in spania, asa ca-l durea in fix cardanul lui si de asa, astra sau steaua.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu pot să cred, este incredibil cât de jos pot să ajungă anumite creaturi.Oameni buni, eu nu pot să înțeleg un asemenea ***, *** . Oare unde se va ajunge cu asemenea imbecil sau imbecili? Este...pur si simplu o sfidare a ceea ce înseamnă REALITATE!La fel de josnic este si faptul ca voi, presa "presați" mai mult ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.