Alte știri din fotbal
CFR Cluj și FC Argeș și-au încheiat sezonul, Ciprian Deac a pus punct carierei! Scene emoționante în Gruia
3
Mihai Stoica, reacție după ce Ngezana a ratat lotul Africii de Sud: „Pot să-l pun în cămaşă de forţă şi să-l duc să se opereze?”
0
Mihai Stoica, idee pentru Daniel Pancu: „Asta aș alege dintre Rapid și CFR Cluj”
1
Scenografie cum n-a văzut Gruia! Ciprian Deac a sărutat gazonul și a început să plângă
1
Știri din fotbal internațional
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Ce tupeu de puscarias: vorbeste de un nume sonor al fotbalului romanesc,de D.Petrescu. Dan Petrescu a facut ceva in fotbalul romanesc,dar ce a facut mmStoica ???Aranjamente datorita carei manevre a ajuns in puscarie !!! Petrescu este un antrenor,un priceput al fotbalului iar mmstoica etse un director sportiv arogant,ironic,cinic si cenusiu.Cine este mmstoica? Nu-l cunoastem,dar Petrescu este un fost fotbalist al echipei nationale de aur,care a scris istorie atat pe plan intern cat si pe plan extern ,si este un antrenor al echipei campioane de fotbal.!!!
MM Stoica...
MM nu are cum să ocupe funcție executivă doi ani. Iar el tot execută ce spune GG Becali. DDB pe viață.
CIND MM ARE DREPTATE ARE. NU POTI TRATA JUCATORII LA MODUL ASTA. STAPIN DE SCLAVI SI SCLAVI. NU POTI SA FI ATIT DE PROST EDUAT DE *** IN A FACE ASA CEVA. NORMAL CA DACA ERA SAPUNARU SAU JUCATORI DE GENUL ASTA S-AR FI PUTUT SA RAMINA FARA DINTI. SI ASA COMPLEXAC DE CIT DE MIC SI INDESAT ESTE NU ARE ARTA CUVINTULUI. JUDECATI FACUTE PRIN *** SI NIMIC MAI MULT. CIND L-A INJURAT PE MANEA A FOST ABSOLUT DE PUS IN RAMA PROSTILOR SI A NEEDUCATILOR. ACUM LA FEL. MULT TEATRU PENTRU NIMIC. JOACA BANII DE LA CFR SI NIMIC MAI MULT. NU ARATA MAI MULT DE A ANTRENA O ECHIPA GREOAIE CARE IMAGINATIE II STAGNEAZA. ASA ACOLO POT ANTRENA MULTI. CIND CONSTRUIESTI DIN NIMIC MAI VORBIM. PINA ATUNCI. CFR-EUL NU VA CISTIGA ACEST CAMPIONAT. SI M-AS BUCURA. LA FEL SI CU STEAUA. M-AS BUCURA PENTRU CRAIOVA. VOM MAI VEDEA. PINA ATUNCI ADUCETI-VA AMINTE SI DE REGELE MA-SII CARE ATUNCI CIND VOLUNTARIUL A CISTIGAT SUPERCUPA NU S-A DUS SA IL FELICITE PE CLAUDIO. CUM SA SE DUCA UN REGE LA UN SCLAV? DA, DAR UN REGE DE DESENE ANIMATE. PRIMITIVISL SI FELUL CUM VORBESTE TOTAL ABOLIC FARA SA AIBA O MINIMA EDUCATIE IN LIMBA ROMANA ARE SI AERE. PRESA A GRESIT LASIND TOTUL LA INDEX SI DIND CURAJ UNUI MICIMAN SA URLE SA RIDA SA FIE ABOLIC CU TOTI. TARA ASTA ESTE IN MARI PROBLEME SI PINA LA FOTBAL MAI SINT MULTE DE FACUT. DAR OMUL NU PREA STIE EL PREA MULTE PENTRU CA STA IN CUIBUL LUI SI MINTE LA GREU. VOM MAI VEDEA.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta zici până la anul, când vine Petrescu să antreneze Steaua, în locul lui Dică. Apoi ai să scuipi și pe el.. cum le stă în fire ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu nu
si ce ne intereseaza pe noi prin ce sate joaca clona?
După ce și-a completat "studiile", MM pare mai deștept.
@adwd "a fost manager la unirea urziceni"Am vazut la tv un meci unirea urziceni-universitatea cluj!Dupa 20 de minute universitatea conducea cu 2-0 si le preda fotbal celor de la Urziceni!Dar...si-a intrat in rol arbitrul!Gol anulat Clujului,jucator eliminat Clujului,penalty impotriva Clujului,orbul gainilor la ofsaidurile Urzicenilor!Toate mizeriile posibile,exact ca intr-un campionat judetean!Scor final 4-2 pentru Urziceni!Cine era manager?MM ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fetelor, fetelor, ați fost la furat īmpreună și acum vå certați ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.