Alte știri din fotbal
Gigi Becali s-a săturat și vrea să scape de integralistul din Dinamo Zagreb - FCSB: „Nu e de noi”
0
Fostul arbitru din Superliga a cumpărat un hotel cu 3,5 milioane de euro » Cum arată complexul de pe litoral
0
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Ocazii mari la ambele porți
0
Uriașul de 1,96 metri, prezentat în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
„Înțepat” de Jose Mourinho, Alvaro Arbeloa a răspuns
0
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Dinamo trebuia sa puna batul pe asazisele vedete si sa ia campionatul.Nu MM si Urziceniul a luat campionatul ci Dinamo l-a pierdut.
gura mica ....miticilor. Ce-i cu atata cearta si atata scandal.voi nu vedeti k va muscati intre voi si nu imi dau seama pt ce... anu asta oricum nu o sa ia nici dinamo si nici unbirea titlul. ia ganditi-va bine k poli ii pe locul 2 si spre deosebire de voi mai primeste si alea 6 puncte de la fifa. deci ciocu mic ma trompetelor.POLI IA CAMPIONATUL SI CUPA ANU ASTA......FORTZA VIOLA.
Vrei sa castigi o camera digitala, un stik sau o bicicleta? atunci intra si participa ://protineridoi.tk/
MEME E JALNIC IN DISCUTIA ASTA. SI EL SI DAN PETRESCU SUNT CLAR DEPASITI DE IMPORTANTA MOMENTULUI, S-AU FACUT DE RAS IN ULTIMELE ZILE PRIN TOT CE AU VORBIT. SI CE DACA VASILE TURCU E CANCIOC ? DIN CANCIOCUL ASTA TURCU A DEVENIT MILIARDAR PE BUNE, BRAVO LUI. POATE NU VORBESTE SUPER, DAR E UN TIP CARE MIE IMI PLACE, PT CA ARE CREDINTA LUI IN DINAMO SI FACE TOT CE SE POATE PT ECHIPA. SI BORCEA ARE DREPTATE DE DATA ASTA: MM E IN ALTA LIGA, EL IA BANI DIN FOTBAL ! MUCLES !
faptul ca cei 3 se porcaiesc chiar nu are nici o importanta ... daca n-ar fi atat de des mediatizati cred ca ar fi foarteee bine`n aceasta tarisoara ... sa se porcaiasca si sa faca ce doresc domniile lor - n-am nimic impotriva - dar de ce sunt eu obligat ca la orice emisiune de sport, la orice articol de pe internet despre fotbal sa citesc "borcea a zis despre mm... mm a zis desptre turcu ..." etc - cine sunt acesti oameni?! FINANTATORI - wow ... sa fie sanatosi nu ma intereseaza d
Ce penibili sunt astia toti! Mai grav e ca nu sunt singurii... Declaratii de clasele 1-4. Iar GSP le prezinta drept stiri sportive!
Da,MM Stoica la Urziceni cara tavile cu puncte obtinute prin munca.Da,orasul incape pe stadionul Dinamo,asa cum jucatorilor dinamovisti nu le incape valoarea declarata in pielea de vedete.Sunt jucatori care acum un an pentru a se caza la Rin Hotel trebuiau sa faca credit la o banca(Simao,portarul rus adus cu 6000 de euro ca rezerva de rezerva).Lipseste in fotbalul nostru rasplata in functie de ceea ce dai in teren,in functie de oglinda muncii-clasamentul.
are minte pt. unul ca tine. daca il admiri pe MM e clar cine esti! ma mir ca poti folosi tastatura!
MM AI UITAT CEVA LUI TURCU I SE MAI SPUNE SI PITICU PORNO
Iar a venit Turcu cu bani de acasa? Ma uimeste prostia din Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.