Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
86 adica!
nimeni nu-l sustine pe cioban....acest stucan si-a batut joc de toti suporterii stelei si de toata echipa stelei jignind chiar si performanta stelei din 84!
toata lumea sta civilizat pe scaun in poza numai stiucan se tavaleste pe jos. asta e daca ai fost un vierme toata viata ta si ai aruncat cu noroi, o sa ramai un vierme si un gunoi
ce fata de partar ai in poza asta stiucane. cred ca iti place ciocanu si tie
apropos de melodii ... tot cu ABBA ? am auzit ca a scos una noua INSOLVENTA ...
stucarica apuca neai de p- acum ce emisiune m ai moderezi .,.,ha ha ha .,,,,,,esti o rusine de moderator
Becali.ro ar trebui sa se numeasca postul asta! In romanica noastra banul vorbeste!
Incredibil cate comentarii care ii iau apararea ciobanului. Incredibil cum un analfabet prosteste o tara intreaga, incalca orice drept si lege a bunului simt, si totusi este aprobat si sustinut. Sper ca toti cei care sustineti ca e drept ceea ce face sa aveti o surpriza precum a avut Stiucan maine dimineata cand ajungeti la munca.
gata frate l=a datafara l-a dat ce mai ,plangeti de doua zile si numai terminati!!
jajajajaja... POEZI ? ... scoala e obligatorie doar pt alocatie la voi ...:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.