Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Gică Craioveanu a numit cele 3 echipe care se vor bate la titlu: „Ei nu prind podiumul”
4
Știri din fotbal internațional
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
Portarul înlocuit de Răzvan Sava, salvat de Udinese! » Cine plătește daune pentru retragerea plângerii penale
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
Eu am specificat mai bine...Steaua 2003-2013 vs Rapid 1923-2013. Avem 4 titluri, doua supercupe si o cupa. Voi? 4 campionate, 13 cupe cupe, 4 supercupe. (pana acum ne depasiti doar la cupe si supercupe[Steaua 2003-2013]). Acum vine macelul...Rapid...cea mai mare performanta europeana...semifinala cu Steaua 2006(si 0 participari in Champions league). Steaua in 10 ani:10 participari consecutive in grupele europene venita din calificari(record all time UEFA..la mare distanta de locul 2), 6 primaveri europene, o semifinala, si 4 participari in Champions League). Chiar nu exista termeni de comparatie intre Steaua din ultimii 10 ani si Rapidul all-time. Sunteti jos, obisnuiti-va cu asta...
Hai sa discutam cu ce BAGAJ de jucatori ( plus pile si relatii ) a intrat Steaua in fotbalul post-decembrist si cu ce 'no name' juca Rapidul in teren atunci ... ce bani au INTRAT IN VISTERIA STELEI prin VANZAREA dupa revolutie a pleiadei de vedete steliste , ADUNATE PANA IN 1989 SI VANDUTE IN anii 1990 - 1994 ??? ... DE aici marea majoritate a acelor succese ... Au stat cu kurul pe bani plus influenta si INAINTE si DUPA ... Dar se vad greu lucrurile astea ... Nu ?
toata lumea vrea amanarea celor doua etape numai hotul asta de vama vrea sa se joace ca are astra instalatie de incalzire a gazonului. bai vama toate echipele au terenul incalzit dar ce facem cu spectatorii , ca se joaca cu 2000 de oameni in tribuna din cauza frigului. dar o sa regrete ca a jucat doua meciuri cu steaua in trei zile . am vazut valoarea si forma astrei in meciul cu poli ca daca mai tinea meciul 5 min egala polii
ne vor umili, dar noua ne place, suntem fericit si ne simtim bine!
nu ne facem griji, rozetele noastre ros-albastre vor fi ciuruite!
ce se umfla si securache asta , tovarase d. vama uiti unde te afli ?! la un hibrid taranism pompat de banii unui al tovaras din sistemul rosu , o echipa de tarusi , de plastic, fara identitate ........astra giurgiu
La golul anulat mingea a iesit cu intreaga circumferinta in afara terenului de joc ... a fost o centrare din lovitura de colt prin spatele portii . Daca vrei sa revedem impreuna cu neutrii acele doua meciuri te vor lamuri ei , fara echivoc , ca 3 din 4 au fost rapidiste ... eu am avut si stelisti ( in discutiile purtate dupa ) ce au recunoscut asta .. dar ma rog ... fiecare are dreptul sa opineze ce vede si ce intelege din ce vede !! .. inteleg ca am revenit la 'mortii' daca Rou - Tun este 8-2 ? :))
Rapid plays on romanian second league. The real derby are aginst Clinceni and Slobozia but even so they are not 100% that they will promote. Asta e realitatea prietene. Nu uita ca in vreme ce Steaua joaca de 10 ani consecutiv in Europa voi aveti interdictie 3 ani. In loc sa te uiti la Steaua si sa ridici in slavi recordul negativ mai bine te-ai ruga la Mos Craciun sa nu va desfiintati.
daca iei performantele interne de dupa revolutie, vedem ca steaua are 10 titluri si 5 cupe, iar voi doar 2 titluri si 4 cupe. despre ce vorbim ?! pe plan european nu mai are rost sa mai discutam.
Vezi ca am specificat DUPA 'RIVOLUTIE' !! ... citeste tot pana sa dai cu parul ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.