Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Olanda - Japonia, THRILLER cu 4 goluri după pauză! Reușita decisivă a venit în minutul 89
4
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
sa ne pi sam pe tine moldovane ca esti eu tantalau cu declaratiile tale, te vezi ferguson, vorba lu ala
Vedeti ca meciul s-a terminat 2-2, nu 1-1 cum scrie sus. !
Domnilor oare cind o sa vad si eu o emisiune la tv despre coruptia in transmisiunile sportive.Uitati-va la comentariul lui gradinescu la acest meci.De mai multe ori a comentat impotriva unor fapte evidenter(faulturi,deposedari corecte)iar comentariu a fost tendentios intr-o singura directie.O singura concluzie se poate trage,daca un arbitru poate sa fluiere intr-un meci intr-un singur sens atunci arbitrul respectiv este clar corupt,dar un comentator sportiv care comenteaza intr-un sens cum este?
modest ca intotdeauna! adevarul e ca dupa 2 meciuri castigate ( la vaslui mai mereu cu ajutor cca) te poti considera egalul lui ferguson. sa te vedem la prima infrangere cand te ia porumbelu la goana de la vaslui.
Lupu eszti incult frate....ganea a jucat in locul lui Craioveanu la Nationala....
sa terminat totusi 2 - 2 nu 1 - 1 cum ati trecut voi deasupra titlului
unde era valoarea si nu stiam.... bovina ce esti, ai jucat pe manevre in loku lu ganea la nationala si vrei si antrenor tot pe manevre
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.