Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, siderat de noua cotă de piață a lui Ștefan Baiaram: „Dă cineva?”
0
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
7
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
9
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham bifează al treilea transfer al verii » 70 de milioane de euro pentru starul lui Manchester City
0
Laurențiu Reghecampf i-a înfuriat și a ajuns pe prima pagină: „Antrenor ieftin”
0
Demitere neașteptată la Arsenal, la două săptămâni de la triumful din Premier League
0
Manchester United mută pentru fundașul lui Tottenham
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
ne vedem la stadion....FORTZA STEAGU....
Mi-e greu sa cred ca nu castigam cu Alba-Iulia, mai ales ca jucam si acasa. Ne vedem la stadion, ... Forta Steagu' !
Mi-e greu sa cred ca nu castigam cu Alba-Iulia, mai ales ca jucam si acasa. Ne vedem la stadion.
sper sa batem la brasov.chiar daca nu o sa jucam nimic ,sa dam un gol si sa batem cum ne-au batut ei.a fost un rezultat hotesc asa cum au mai fost cateva in tur.haideti baieti ca se poate.forzza unirea.aratati ca sunteti dornici de razbunare.ne-au luat 3 puncte si acum venim dupa ele.
Imi pare rau de neispravitul ala de Duarte...Lasand la o parte faptul ca a iesit cel mai bun fundas dreapta din tara,era totusi bunicel...Din pacate omul ori e bolnav ori e lovit la cap...Din cate imi amintesc nu e la prima abatere...Tinde sa devina obicei neprezentarea la timp...Tre sa-l trezeasca cineva sau sa scapam de el...Sunt sigur ca gaseste Vio un inlocuitor pe masura... FORTZA BRASOV !
sa il lasam pe vio sa decidadaca este sub ce avem ce sa facem cu el sa nu mai facem noi pe antrenori daca o luam asa cati suporteri atatia antrenori
Vio, de ce nu il luati pe Savic ? Din cate am vazut stie cu mingea .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.