Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
as propune impartirea ligii in doua grupe: SOLVENTII si INSOLVENTII!
LEGENDA POOLII vezi ca asta seara a fost sedinta la voi stancutelor si este scandal ptr banii facuti disparuti de acest corsicanu -si vezi ca e mult mai interlop acesta decat Mustata -ca sunt amandoi o apa si un pamant este altceva !!!
Si Nelson Mondialul ia foc cand ii este adresat cuvantul ''Hot''. El este un '' escroc'' ..te rog frumos !
Poate a venit sa ii spuna ori renunta la toate datoriile, ori face parte 50-50 cu el.
"sefu" asa cum afirmi tu ca i s-ar fi adresat, macar nu e infractor. Al vostru, mustata, e acuzat de tentativa de omor, are sanse reale sa devina vecin cu finantatorul.
se putea juca si fara arbitru meciul asta , cred
Cica a fost un moment si mai comic cand a venit corsicanul acum cateva saptamanai sa il "convinga" pe "bani" coman sa renunte la multe mii de euro ...restante de la rapid. Atunci cica era mic, mic, mic de tot "curajosul" bani coman. Din surse 100% sigure va pot spune ca vorbea cu "sefu" cu corsicanu. Din pacate nu e gluma. Sunt mai multi care va pot confirma lucrul asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.