Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FCSB, derby în Gruia. În plină criză, Șumudică își înfruntă rivala care vrea locul 1. Echipe probabile
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superligă. Echipele probabile
0
Universitatea Craiova vs Voluntari, în runda #6 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Alte două meciuri se joacă azi în Liga 2 » Toate rezultatele rundei
34
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, debut de vis în Qatar » Al-Sadd a făcut spectacol în prima repriză
0
Antrenorul lui Hull, gluma zilei după victoria cu United: „Nici aerul condiționat nu putem să-l pornim”
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Ararat-Armenia - Universitatea Craiova nu se vede la TV! Decizia de ultim moment
2
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
6
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
7
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Pacaliciule fecesebist, meciul a fost organizat de FRF, iar banii din bilete s-au dus, desigur, tot la FRF. Doar stelistii si hunedorenii s-au auzit in stadion, gigistii doar cu fluieratul. Lectie ultra' gratuita.
Momente violente în Ghencea! Bravo nea Marcele !!! Daca iesea macel raspundeai de aceasta prostie ???? De fotbal trebuie sa se ocupe prim-ministrul tarii !!!
SUD- CSA: Galerie de inchiriat, pentru evenimente sportive ! Va asteptam saptamina viitoare sa sustineti SAN Marino ! Cu astia aveti protocol de fratie semnat de Talpan ??
Galeria FCSB este cea mai civilizata din tara, ceilalti ar trebui sa ia exemplu
Săracii, atât pot pricepe din viața lor de bujetari inutili, atât îi duce mintea pentru că ei au o singura "minte" pentru toți și aia goală de conținut!
catalynn,sadiku,lefter.....dormiti ma?
Alo Ciolacu ,Cui folosesc acest tip de meciuri !? Pina la urma cine seamănă vânt culege furtuna !
Pacalicii aia despre care nimeni nu stie cu ce echipa tineau, au cumparat bilete si au bagat bani in bugetul echipei pe care o injurau :)) Inteligent plan :))
Atât știți, harta, scandal si bataie. Am uitat, sunteți numai intelectuali... pe bune?
Mari derbedei sunt astia de la Peluza Sud ("stelistii comunisti"). Toata ziua sunt pusi pe scandal. BINE ca am scapat de ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.