Alte știri din fotbal
După câștigarea Supercupei, Universitatea Craiova și-a cedat jucătorul în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
5
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, semifinala Campionatului Mondial » Pentru ultima a lui Leo sau pentru prima a lui Jude?
0
Record de audiență la Franța - Spania » Incredibil câți oameni au urmărit semifinala Mondialului pe Antena 1
0
Ce au titrat cele mai importante ziare din Franța și Spania: „Eșec național!”
0
Regele Felipe l-a sunat pe selecționer: „Acum, finala!” » Dani Olmo: „E aproape...”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
nu stimabile, nu este oficial. este prezent doar pe statul de plata al ciobanului insa nu participa la niciun fel de actiuni la asteaua, n are drept de decizie, nu semneaza nimic, nu i se cere parerea la transferuri, zero absolut. doar da din clanta pe la tv si cam atat. e ca un militar trecut in rezerva daca vrei, face parte din armata dar nu participa la actiunile acesteia.
Ești pinguin. După meciul ăla al vostru cu astra, 3-0, a fost dat afara ....campf din Arabia. Si, in plus, ați dat peste Rapid! ...fugiți repede la "taticu'" vostru cu pâra... :)
logica de rumegatoare
Mai bine cocalare dispari !! cocalar cu masina la avatar !!
TOT OFICIAL SE NUMESTE !!! DACA NU STI CE VORBESTI DE CE VORBESTI AIUREA ??? IN CALITATE DE DIRECTOR DE IMAGINE POATE FACE UN ANUNT OFICIAL IN NUMELE CLUBULUI ...DECI E OFICIAL !!! POATE VORBI SI REPREZENTA CLUBUL SI IN NUMELE CLUBULUI ORIUNDE ARE LOC UN SUBIECT PE TEMA STEAUA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Cum adica nu-i poti reprosa nimic ???? ce 7 puncte ?? obligatiunile lui Galca se rezuma doar la atat ??? cand ai ceea mai buna echipa din Romania nu te poti plange de absolut nimic...NU AI VOIE !!! jucatorii daca joaca slab , joaca slab din cauza antrenorului ...acei jucatori sunt campioni de 2 ani ! deci despre ce vorbim ??? Galca are noroc ca celelalte echipe joaca slab ..si asta si din cazua ca unele gen Petrolu sunt in imposibilitatea de a juca in Europa deci acum inpart punctele aiurea si DNA nu se sesizeaza ...eu platesc un abonament la tv SI VREAU SA VAD SPECTACOL FOTBALIST NU TRAGERI DE TIMP SI SCENARITE IEFTINE CU INPARTIRI DE PUNCTE ! NU PENTRU ASTA PLATESC ABONAMENT !!!
singurul vinovat e galca si cine l-a adus . costelus D E M I S I A pana nu e prea tarziu
inca o data, stimati jurnalisti : Duckadam nu este oficial al FCSB, ci ocupa o functie onorifica. Daca scrieti in articol "presedinte de imagine", la ce ati scris in titlu "un oficial"???
...mai bine l ar demite pe Argaseala ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.