Alte știri din fotbal
Robert Ilyes și-a anunțat plecarea de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
0
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlu dintre Universitatea Craiova și U Cluj
0
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Pușcaș, aproape de un nou gol!
2
Știri din fotbal internațional
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia! Câte minute a jucat mijlocașul român
2
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Tu ești pe pustiurile Saharei băiețaș , nici nu cred că înțelegi ce am vrut să spun și să scot în evidentă! Sau te PREFACI că nu știi! Stai jos , ai nota UNU!!!
Ai perfecta dreptate, un meci absolut neinteresant cu gaz metan. Trebuie cat mai repede posibil sa vina steaua pe giulesti ca sa aveti si voi onoarea unui meci important disputat acolo, nu
În Balcani , în Europa Centrală și de Est , PLUS în majoritatea altor părți ale Lumii , stadioanele au fost făcute DINTOTDEAUNA din bani publici. Numai că au fost făcute pentru anumite echipe , nu pentru a juca oricine oriunde. Ghencea este al Stelei , Giulești aș Rapidului , Ilie Oană al Petrolului...... , aceste stadioane sunt în administrarea acelor cluburi (C.S.uri) sau a primăriei , și dacă vrei să joci la Ploiești de ex., chiar dacă te numești Dinamo , Rapid , Srteaua , FCSB , Craiova... dacă cei de la Petrolul spun NU , atunci NU JOCI ACOLO indiferent din ce bani s-au făcut stadioanele. Așa a fost de când este Lumea , și așa va fi cât va mai exista ea (Lumea)!!! Astea cu "banii publici"... "este ilegal să nu ne lase acolo"... "stadionul Poporului construit de Popor"(ce ridicol sună asta!)... astea sunt doar niște găselnițe , niște gogorițe care chiar nu au legătură cu realitatea din teren. Și dacă Steaua nu vrea să vă lase pe voi în Ghencea , nu or să vă lase , și nu va fi nici un dosar penal și nimic din ce aberează unii. Și poate Becali să se ducă în audiență și la Ministru ,și la Johannis , și la Primul Ministru , și la Papa de la Roma sau la Sf. Petru că tot degeaba se duce. Dar vorba aia: om trăi și-om vedea , nu-i așa?!!!
Deci de la asta vine fc "r", de la real ? Pai cum, nu a facut statul stadion - din bani publici si a fost facut cadou unei societati fcr?
Cum asa, cum sa fie totul in defavoarea fcsb-ului pe giulesti, nu au zis fanii fc "r" ca fcsb nu e steaua ?
Încă unul care face valuri pe uscat!!! Meștere , noi avem record de audiență de când sa dat în folosință noul Giulești. Inclusiv în Sâmbăta Paștelui ȘI la un meci total neinteresant cu Gaz Metan Mediaș , meciuri la care voi ați fi venit maximum 1.000 de spectatori rătăciți. Plus de asta , dacă PRIN ABSURD ar juca FCSB pe Giulești , îți garantez că marea majoritate a suporterilor ar fi rapidiști , într-un fel sau altul ar achiziționa EI biletele , și să vezi ATUNCI.....
Când avea Rapidul stadion , voi nici nu erați înființați! Aripi ați prin voi , dar vi se vor frânge curând pentru că nu aveți nici o bază reală. Voi nu aveți nici nume și îndrăznești să vorbești de Măria Sa Realul din Giulești?!!!? Becali va pleca curând și atunci veți rămâne cu ochii în Soare. Stai jos , ai nota UNU pentru port ilegal de creier!!!
cum se face ca multi dintre cei ce au jucat in groapa si *** sunt cam ***?? plini de ura si invidie......
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stai linistit bolovane.nu joaca pe stadionul de ***.nu se coboara la nivelul de acolo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu i-as fi primit pe Giulesti dar fara sa le cer chirie. Tribunele sa fie umplute de posesorii de abonamente obisnuiti de pe Giulesti. Adica incasarile sa le ia clubul gazda. Iar huiduielile si urarile de bine sa fie doar ale fecesebistilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.