Alte știri din fotbal
Ultimele detalii despre transferul lui Matei Ilie! Urmează vizita medicală
1
Ce înseamnă plecarea lui Mihai Nădăban de la Dinamo: efect de domino!
0
Devis Epassy, tot mai aproape de plecarea de la Dinamo
1
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial
2
Polițistul care a făcut spectacol în fața fanilor scoțieni! Imaginile devenite virale înaintea debutului la Mondial
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Opinie categorică din tabăra lui Dinamo: „Franța are toate șansele să câștige Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Prietene de 14 ani, dute si terminati treaba care deja a devenit un sport pentru tine, singurul sport care stii s-al practici si tu ;)
Ignora-l, infectiile astea nu merita nicio atentie...
"am mult mai MULTA scoala" "asa ca LASATE" " vrei sa te I-AU" "nu LEATI ascultat" "macar BACALAURETL il aveti?" +semne de punctuatie puse aiurea si incepi frazele cu litara mica,desi te dai mare "scolit"...DOAMNE DUMNEZEULE. Unde ai tu ma mastere?In domeniul Managementului WC-ului Public?Vai de capul tau ba...de aia e tara asta unde e...ca avem "masteranzi" din'astia cu diplome cumparate cand ei sunt semi-analfabeti.Ai reusit sa scoti tot penibiliul din tine.
Cu siguranta am multa mai multa scoala ca tine, si nu incep sa le mentionez pe aici ca sa ma laud pentru ca nu-mi place, asa ca lasate de fraze si texte de astea? vrei sa te i-au eu cu niste cuvinte care nici tu nici mamica ta nu leati ascultat niciodata? vai de capul vostru, macar bacalaureatl il aveti? :)))) asa merge tara asta, toti prostii cu scoli profesionale si cine are bacul si ala ii scos cu bani, cand o sa ai macar 2 mastere ca mine atunci o sa vorbim in termeni culti, ok?
oricum, se vede clar ca a intrat la "scandal". din pacate nu are musterii..)) e offtopic peste tot. deci are alt target. cum eu nu sunt medicul lui curant, logic sa cante la alta masa..)) app, asta nu e un articol serios. am spus intr-o singura fraza, tot ce aveam de spus si nu cred ca e cazul ca multa lume sa isi piarda prea multa vreme aici. deci, aloha all, o zi buna. am niste treburi de rezolvat, asa ca te las cu bine, mariuse.
pai asa si fac, stai tango. e acelasi dwobitoc, pe o noua clona. sunt 3 mari si lati, de-a dreptul dusi cu pluta..)) e problema lor, bine ca mai sunt si useri normali la bibilika, altfel, desigur ca nimeni nu mai scria pe aici, cu exceptia "dushilor"..)))
Ar fi mai bine sa aplici tactica scrollului elegant de care-mi spuneai acum citeva zile :)
Asa e cand esti moldovean!...a se citi cu sens peiorativ:)
..)) intre tine si ala cu 24 de comuri, toate desprinse din tziganie, nu este decat o diferenta conceptuala, amigo... macar tu sustii o idee... folosesti niste creier.... ai iesit din caverna...)) pe cand, omul cu 24 de insulte abia articuleaza onomatopeele..))
Viva SMS este un proiect prin care se vrea ca oamenii care urmaresc reclamele (mai exact potentialii clienti) sa primeasca bani pentru reclamele care le primesc. Care este diferenta? Diferenta este peste tot. Ti se prezinta tot felul de oferte prin diferite mijloace: TV, radio, afise stradale, fluturasi, etc dar nimeni nu te plateste pentru ca tu le vezi si le urmaresti. Aici intervine Viva SMS. Iata un scurt video de prezentare: ://www.youtube.com/watch?v=OuxqpT_6Yks Intra acum si tu in echipa si incepe sa castigi bani pentru reclamele pe care le urmaresti. ://www.vivasms.ro/h/57e4738acf
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.