Alte știri din fotbal
Ioan Andone a intrat în direct după FCSB - Dinamo și a identificat ce trebuie să se întâmple în iarnă: „Le lipsește”
0
Nu doar Olaru va fi amendat! Gigi Becali anunță: „Îi dau maxim cât vom putea! Debandadă!”
0
Pe cale să fie amendat, Darius Olaru o aruncă pe arbitru: „Cam sensibil! Poate-i dau lui jumătate”
0
Eddy Gnahore: „Am sentimente mixte” » Caragea: „Asta ne-a lipsit”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
La fel si eu.
Multescu e un gentleman. 90% dintre antrenori l-ar fi dat afara pe Cristea imediat daca l-ar fi auzit injurandu-i.
Vezi ca "inferior" nu are grade de comparatie :))
nu-i iau partea lui Cristea, mai ales dupa un act de indisciplina. ce trebuie vazut aici este faptul ca jucatorii nu au o formare corecta. daca analizam cazul lui, jucator pe final de cariera in care a avut cateva sclipiri dar dorinta de a face mai mult. se trezeste ca trebuie sa-si caute echipa dupa ce sub conducerea lui Boneti a fost tinut pe banca si atunci cand ala nu avea varf in teren. la ce pregatire /educatie are cum sa reactioneaze? e cazul si celorlalti sportivi, care odata iesiti din viata sportiva, devin neadaptati in viata de zi cu zi.
parca ar fi in clasa a 4a...
Da, da, exact cum le spala dom' Becalie Jilaveanu, de arunca cu laturi peste tot...eu am mari semne de indoiala fata de articole de genul asta. Se stiu tehnicile din presa noastra: stiri fabricate, texte scoase din context, etc...
Nimic nu e mai inferior ca tine(poate doar vaalahul tuciuriu,randRROM-ul si inca vreo 20-25 useri asemnea lor,desi tind sa cred le-ai luat-o inainte). " dute si terminati"->te rog eu nu mai scrie ca poluezi vizual si pe deasupra te faci si de ras.Ai zis ca nu stai sa scrii corect grmatical,dar cateodata mai apare "din greseala" si o craitma.ESTI MOLOZ,prietene.MO-LOZ.=)))))))) Moloz cu master.Doua chiar=))))))))))
Mare articol nu am ce spune . In timpul cantonamentelor când se trage din greu pentru pregătirea fizica, peste tot în lume , nervii sunt întinși la maxim și se înjura la greu . Nu pot sa pricep de ce un antrenor cu experienta lui Multescu scoate in presa lucruri care trebuiau sa rămână stric în cadrul echipei . Aici a greșit , rufele se spala doar în familie .
Si care e subiectul si care e predicatul in telenovela din fraza ta mai "cockhold" sugubatz ...)) !
nu il luati in seama prietenilor, imi este rusine ca e din bt ca si mine dar va asigur ca este doar o specie rara cum exista pe la fiecare echipa ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.