Alte știri din fotbal
Valeriu Argăseală i-a scris o poezie lui Mircea Lucescu: „Să dăinuiască pentru veșnicie...”
0
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Știri din fotbal internațional
Seară de coșmar pentru Barcelona » Atletico face un pas uriaș spre semifinalele Ligii, într-un meci complicat pentru Istvan Kovacs
0
PSG - Liverpool 2-0 » Campioana Europei a pulverizat „cormoranii”! Arne Slot, norocos să revină pe Anfield cu doar două goluri handicap
2
Marseille și-a prezentat noua emblemă!
0
Expertul în arbitraj a dat verdictul, după ce Istvan Kovacs a fost protagonist în Barcelona - Atletico Madrid
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Extract din site-ul official al lui Negoita : "Sunt pasionat de fotbal; joc fotbal si sunt suporter infocat al echipei Dinamo Bucuresti. De aceea am devenit, din 2007, unul dintre principalii sponsori ai gruparii din stefan cel Mare. Valoarea sponsorizarilor este de 500.000 euro/an." Ca stelist nu pot decat sa rad. Ca om realist stiu ca fara competitie puternica, campionatul va fi varza. Marele profesor universitar Negoita ar trebui sa stie cateva proverbe simple inainte sa ne amuze cu marile lui investitii. 1. Nu poti sa faci din rahat bici 2. Ce semeni aia culegi 3. Cine-I stapan peste catei la formatia militiei, ajunge sa fie muscat de ei :) Nah ca v-am facut si poezie .
Ba nu mai bateti cimpii, daca nu poate Multescu sa faca nimic cu astia, credeti ca poate unul tinar? Are bani Dinamo pentru Bergodi? Bateti cimpi d-lor....
CORECTIE : Am vrut sa spun si nu ne vom clasa intre primele 4 .
ma rog. dar de criticat antrenorul asta am vazut eu cu ochii mei. ei trebuiau sa'si faca autocritica mai degraba si nu sa critice antrenorul.
Eram hotarit chiar daca incepem prost si ne vom clasa intre primele patru la sfirstiul turului sa fiu pozitiv dar nu sa fim umiliti in halul asta dupa un meci cu o echipa "MR .NOBODY" si mai ales dupa ce am facut ce am facut si nu am jucat nimic . ZERO BARAT !!
bandoleros,ai inteles gresit...de vina e ucenicul lui Edi si Cata
Lake si nepotul sa se ia frumusel de manuta si sa duca unde a dus mutul iapa. cum sa pui problema demiterii antrenorului cand Lake si nepotul au demonstrat ca sunt doi incompetenti. eventualul faliment al acestui proiect se datoreaza lor. Lolek si Bolek. antrenorul nu are nicio vina.
duminica cu totii la stadion ! unii fac deplasari pt DINAMO pana-n Banat,iar altii dupa o etapa cer DEMISII...RUSINE sa va fie,voi nu sunteti CAINI ROSII
Ceea ce spui este din pacate adevarat. In loc sa avem o filosofie nietzcheana, adica sa ne dorim sa depasim adversarul dar prin propria noastra munca, noi romanii aplicam o filosofie caprina, adica sa moara si capra vecinului. Succesul Stelei ar trebui sa ne ambitioneze si sa mergem la fiecare meci pe stadion , sa aratam ca suntem o mare familie, sa incurajam moral si financiar echipa. Dar noi ce facem? Asteptam cu sufletul la gura sa piarda Steaua si ne luam de Negoita ca nu-i seic arab. Orgoliul prostesc este extrem de daunator in sport.
Nu mai e vorba de logica, e vorba de orgoliu cred. Nu sunt dinamovist, dar cred ca li s-a umplut paharul dupa atata timp fara performanta, toate astea culmineaza cu succesul stelei din acest moment si cauta inevitabil niste vinovati. Oricum parerea mea e ca articolul asta e o minciuna, refuz sa cred se gandeste cineva sa il dea afara pe multescu dupa 1 singur meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.