Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
au niste jucatori....comedie curata :)))
eu nu behai dar tu latri ,ca un caine prost ce esti ! daca si cu parca se plimbau in barca !
nu e antrenorul de vina ci nu au jucatori dinamo care sa faca performanta
TU NU VEZI MA CA ESTE VALAHIST?...DACA-I DAI O ASPIRINA MOARE..EL O IUBESTE PE MARY SI PE JANA...
forza botosani..forza barsana.....FORZA CELSEA...
La gasit motive sunteti cei mai buni, daca fundasul marca din penalty ce mai behaiai azi? Stiti sa comentati toata ziua, de parca ati fi mari oameni de fotbal.
CE LIMITE FRATE.???!?!?!?!? Cu petardele alea de jucatori mi se pare ca e chiar antrenor omul . Si asta o spune un om care nu e fan Multescu.
Un lucru singur vreau sa va spun, alta data sa nu mai radeti de noi, ca sunteti zob.
speri ,degeaba, caine puturos ! As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
Totusi Multescu si-aratat limitele! Poate cu un alt antrenor am face fata! TREBUIE un soc la echipa !Poate e mai bine cu Miriuta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.