Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Domnu* Multescu sunteti altfel de cum am crezut.Sunteti sensibil ,puneti la suflet ,traiti intens ,e greu.U Craiova e o echipa foarte buna ,face concurenta Stelei si datorita dumneavoastra. Eu unul va urez succes , felicitari pentru activitatea pe care o aveti!
Nu stiu cum se face, dar o legatura exista cu siguranta. Antrenorul Multescu indiferent de echipele care le-a antrenat in cariera lui, toate ... dar absolut toate au avut parte de meciuri castigate cu extrem de multa tensiune si in special pe final de meci. Si da, chiar este un antrenor cu rezultate peste tot unde a antrenat. Jos palaria ca si tehnician, dar o mica problema omul Multescu, mult prea exploziv si pus pe cearta :D
cu Multescu la Nationala ar fi minune. Oricum, multa Sanatate tuturor
De unde atata stres la un antenor care antreneaza de peste 20 de ani fara sa castige nimic.Amuzant *** asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multescu este un antenor slab , care a beneficiat de jocul rezultatelor sa ajunga pe locul 2. Are doar doua marote pe care le foloseste dupa fiecare meci : Nu comentez arbitrajul dar ne-au furat ! si a doua : Adversari au intrat la rupere, violent, la jucatorii nostrii si arbitrii le-au permis asta fara sa-i elimine :)) Craiova o sa termine pe 4-5 cel mult.
pai de la atata ovaz..il doare capul..hahaha
Multescu este un antrenor bun ...care merita la Nationala ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.