Alte știri din fotbal
Fratele geamăn al lui Joao Paulo a semnat în Superliga și a fost prezentat
0
Tricouri ca pe vremea lui Platini și a lui Del Piero la Juventus! Noul echipament al lui U Cluj are și un alt sponsor oficial
0
Andrei Nicolescu a dezvăluit bugetul lui Dinamo pentru transferuri: „Cam atât”
0
Cel mai bun pasator al Superligii poate pleca pentru 1,5 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Scandal în Olanda: l-au făcut praf după ultimul amical » „Nicio șansă... E simbolul mediocrității campionatului!”
0
Iată simularea traseului la CM 2026 » Când putem vedea ultimul duel Messi - Ronaldo din istorie
0
Va reuși Ancelotti ce n-a mai făcut nimeni? Marea provocare a italianului la acest Mondial
0
Messi a avut nevoie de 45 de secunde pentru a arăta în ce formă începe Mondialul
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Armata SUA a bombardat Iranul din nou, după doborârea unui elicopter ...
Libertatea
te cred cum ,cred k nu a fost penalty la costea
mars caine borat
Bine Ceahlaul. Tot asa in continuare. Numai victorii la scor.
sechei e ungur ce poti sa-i ceri?bosom meg atata stie!
Multescu sa taca, nici macar nu la lovit nimeni cu ceva si el fugea de manca pamantul spre arbitru, e buna si metoda asta sa scapi de retrogradare. Ar trebui suspendat macar 2 etape. Cat despre asa zisii fani stelisti, sunt de parere ca-s niste golani si ci obani asa cum isi ponegresc patronul si jucatorii. Si terenul Stelei trebuie suspendat vreo 2-3 etape. Multescu trebuia sa-si vada de treaba lui si sa stea pe banca.
stelisti moralisti, acum sariti ca arsi dar cand castigati meciuri cu brichete imaginare nu am vazut pe niciunu sa vina si sa isi manifeste idealismul si spiritul justitiar.. sunteti jalnici, patetici si penibili... datorita acestor valori morale indoielnice pe care le promovati si atitudinii voastre "razboinice" cand sunteti "furati" (meciul a fost INTRERUPT si scorul era EGAL), nu va vom considera niciodata egalii nostri.... suntem mult superiori, si cand zic "suntem&q
ca.catilor de stelisti spoorkati, sariti ca arsi ca omu a fugit de niste bulgari dar voi ati castigat meciuri cu brichete imaginare si atunci nu va dadeati asa justitiari.... de'aia nu va suport... de'aia nu va pot considera vreodata egalii mei.... suntem mult superiori... si cand zic "suntem" ma refer la noi, restul lumii ;)
Dar lovin cand fugea la vestiare ca o pisdwa si batea din palme de parca luase 100 de euro pe o mwfa? unde sunteti zmeilor? sper sa fie suspendat si cimitirul ghencea...oricum etapa viitoare luati 5 de la cfr echipa ragaliilor!
asa echipa asa jucator, nesimtit rau de tot. bine ca n-a ajuns la timisoara. dar din pacate au de unde sa traga acest comportament, de la RAZBOINICUL OILOR, NU?
asa eechipa asa jucator. ai multumim lui dumnezeu ca na ajuns j*godia asta ordina la timisoara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.