Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Accidentat la Mondial, jucătorul Spaniei dă vina pe adversar: „A făcut-o din frustrare”
0
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Bellingham a deschis scorul după 62 de minute
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Frumos aranjament domnule Muresan...macar l-ati facut in stil mare...sa nu bata la ochi ..sunteti campion la aranjamente,dar in stil de mare mafiot
Dar u ce faceai la 2-2 doctore?????Plangeai sau l-ai sunat pe premier....ca sa dea semnalu de ajutor
Bravo, CFR! un dinamovist :(
bai analfabetule inca nu ai invatat ca e corect ARBITRU!? toti incultii isi dau cu parerea pe siteul asta
Cind o sa invatati sa vorbiti româneste, atunci sa indrazniti sa ridicati botul din pamint si sa spuneti ceva. Libertatea de opinie e un drept, dar el trebuie onorat macar cu un pic de educatie. Analfabetilor, pentru numele lui Dumnezeu, se spune ARBITRI sau ARBITRII si nu albitri. La asa patroni, asa suporteri.
Mitul ardeleanului civilizat a apus demult...Sunteti niste puturosi si niste nespalati... Nu este frustrare dar nu suport ideea dea castiga un campionat pt ca din cluj, marele cluj, s-a ridicat "marele si ilustrul conducator" domnul "traian"(emil)boc... A se vedea NUP-urile pe care incepe paszkany sa le primeasca pe banda rulanta...semn ca cineva...acolo..."sus" ii iubeste pe cfr-isti. Carne de tun o sa fiti in CL...si credeti-ma ca la mine petrecerea e petrecere ca
super CFR ! CEA MAI BUNA ECHIPA DIN CAMPIONAT de departe se vede asta ! " granzii" aia din bucuresti steluta , cateii de la dinamo sau cei de la personalul rapid, sunt in ceata ! doar figurile finantatorilor si ale jucatorilor ! doar basini
Neputinta romanului se transforma in scuze si acuzatii catre castigatori, in loc sa se concentreze asupra muncii lor pentru ca in viitor sa triumfeze. Aici ma refer la acuzele contra arbitrajului, cand nu exista greseli de arbitraj se concentreaza asupra teoriei conspiratiei cu blatul conducatorilor, s.a.m.d. Repet: Privirea in ograda propie si o sa va mearga mult mai bine ! noroc
frustratilor ...muriti in chinuri... hahahah
Da, bah, evident ca a fost blat. Doar nu era sa castige liderul cu ultima clasata... Ar fi fost aberant. Sa le fie rusine porcilor alora de la CFR! Auzi, si fundasii de la AB, sa-l lase ei asa, pe Bud, nemarcat... Bate la ochi. Cretinule... Numa' Steaua se pricepe la faze de-asteavezi meciu' cu U Cluj :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.