Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, jurnalist de Mondial! Ce face ex-dinamovistul în așteptarea noului club
0
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Știri din fotbal internațional
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Când și unde se joacă cele două meciuri dintre U Cluj și Dinamo Kiev, în Europa League
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Corect,insa uita te si tu in jurul nostru,adica Bulgaria,Ungaria si ex-Iugoslavia.......spune mi si mie o echiopa de aici cu rezultatele Stelei in ultima vreme.........Inchipuie ti,daca luam noi un 7-1 in UCL ce se intampla.....
Avem rezultate pentru ca n-avem cu cine concura in campionatul asta. In CL suntem 0 barat. Doar in Europa League facem fata cu fruntea sus indiferent de adversar. Asta e adevarul momentan. Din pacate suntem singura echipa care face fata si acolo. Poate Petrolul sa se mai descurce in EL, in rest jelanie mare.
Ok.........deci tot Steaua e de vina,am inteles........Totusi,ala a fost cel mai tare meci la care am fost pe stadion,Steaua-Bistrita,fara nici o spernata nimeni,iar sfarsitul......apoteotic!!!!! Bine mah,am inteles,suntem oi,blatisti si cum vreti voi!Asta este,voi si noi sa fim sanatosi......noi prosti,manelisti,inculti,si voi(nu neaparat doar rapidistii,ci restul) sa fiti floarea cea vestita a intregului Apus!!!!! Putem trai cu asta,de vreme ce traim cu gignho patron de atata timp!!!!!!!!!!
nasol atunci. pe mine unul nu m'ai nimerit. eu mai degraba as fi unul de stanga. centru-stanga mai exact.
Faci o confuzie grava: Craiova (clubul) avea un interes cat se poate de clar sa piarda meciul, pentru a participa in Cupele Europene in calitate de finalista a Cupei Romaniei (urma sa joace finala tot cu Rapid). De la Steaua a mers acolo cu bani Tica Danilescu (pe vremea aia securistul era la voi) si i-a cumparat pe jucatorii mai batrani ai Craiovei (Sandoi samd) care nu mai trageau nadejde la transferuri afara, deci nu mai erau interesati de Cupe Europene samd. Deci singurii care au facut manarii ati fost tot voi, Rapidul a mizat (normal) pe faptul ca astia de la Craiova o sa-si vada de interesul lor, nu de al Stelei.
Performanta de bine de rau si din inertie,facem.........Eu ti-am mai zis,eu m-am resemnat,ciobandante nu pleaca,ne va face de ras pana la adanci batraneti,doar daca nu se implica cumva,nu stiu cum,politicul.....Asta este fiecare cu crucea lui,cum s-ar zice....noi cu ciobanul,altii cu insolvente de "patroni" creditori educati ce-au avut!!!!! De bine de rau,Steaua are rezultate!!!!!!!
Raspund tot eu: 1. 5 (in 23 de meciuri) 2. 0 (zero) 3. 0-3 cu Valerenga, 1-3 cu Heerenveen, 0-3 Betis,
Mi ti minte jocul cu Craiova in 98????Al vostru,ma refer,cand 6 craioveni erau hais iar ceilalti erau "cea"......Ganea insusi a declarat dupa meci ca unii coechipieri nu doreau sa castige!!!!!A ajuns vreunul la Steaua din acei jucatori ce i-au adus titlul>?????Iti zic eu,nu!!!! Voi nu instigati la blat cand ati plecat din Bucuresti cu tirul inionat"Dnzeu exista,Rapidf campioana",inainte ca meciul sa fie disputat?????? Daca tot sunteti asa corecti,fiti pana la capat....mai are sens sa-ti amintesc de scandalurile Ana Electronics si Samsung????Nu cred...... E Steaua patata,insa si restul competitoarelor sunt.......
Ok, alte intrebari, ca te vad istet: Cate goluri a marcat Badea, 'cel mai important jucator al Vasluiului' in acel sezon? Cate goluri a marcat pe teren propriu Badea, 'cel mai important jucator al Vasluiului' in acel sezon? Intrebare bonus: ce meciuri a mai castigat Steaua la scor, in deplasare, in acel sezon?
Unde ai vazut varule ca am facut eu legaturi intre Rapid si Lazio ? @Taz, vorba Valahului, visam si noi... Atat timp cat ciobanulmuistinfect va fi la Steaua, nu vom face performante si nu vom avea un management normal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.