Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Mutu anunță schimbări majore la Voluntari! I-a dat replica și lui Marica: "Să intre și el în meseria asta și apoi să vadă cum e"

« Înapoi la articol

Comentarii (12) Adaugă comentariu

invinctus  •  14 Iunie 2018, 10:34

***

fcsbist.de.mic  •  14 Iunie 2018, 02:36

A luat o doza de praf de calciu si a revenit imediat de la vestiar.

Negoescu Ion Bebe  •  13 Iunie 2018, 22:43

CE ANTRENOR SA FIE,, FAINARUL ASTA " CE SA I ÎNVEȚE PE JUCĂTORI? CUM SA TRAGĂ PE NAS?

Negoescu Ion Bebe  •  13 Iunie 2018, 22:43

CE ANTRENOR SA FIE,, FAINARUL ASTA " CE SA I ÎNVEȚE PE JUCĂTORI? CUM SA TRAGĂ PE NAS?

nic_bv  •  13 Iunie 2018, 21:35

Sub comanda lui Mutu, echipa din Voluntari e... praf. Asta înseamnă să fii consecvent. ;)

Costel Tudor  •  13 Iunie 2018, 21:09

Târgoviște a fost mai buna in ambele meciuri ! Voluntari de când a venit Mutu , NU joaca nimic ! Au avut mare noroc ! Cât despre Mutu , nu va face mulți purici in Voluntari ! NU ORICE MUSCA FACE MIERE !!!

antalmihai  •  13 Iunie 2018, 21:06

Ptiu! Trebuia sa nu mai jucati aici, echipa Minea!

randomm  •  13 Iunie 2018, 21:04

Postat de soledad pe 13 Iunie 2018, 20:59

"E un mic succes această calificare" spune Adrian Mutu. Cu scuzele de rigoare, în ce competiție s-a calificat Voluntari???

acuma sincer,de la zero lei cat primeau pe sezon daca picau in liga a 2-a,la cel putin un milion de euro cat castiga daca raman in liga 1,este o diferenta ca de la ucl la diviza a din bangladesh.

soledad  •  13 Iunie 2018, 20:59

"E un mic succes această calificare" spune Adrian Mutu. Cu scuzele de rigoare, în ce competiție s-a calificat Voluntari???

randomm  •  13 Iunie 2018, 20:59

Postat de digei pe 13 Iunie 2018, 20:54

Plecati d-aici cu teatrul asta ieftin. Se stia de la bun inceput ca noul Scornicesti nu va retrograda, au sacrificat un oras precum Timisoara ca sa aiba gasca generalilor si a politrucilor din Voluntari echipa in prima Liga.

pai de ce nu? cand vad ca nimeni nu zice nimica,cand gasca generalilor si a politrucilor din Romania incearca sa puna mana ilegal pe Steaua si fura milioane de euro din banii nostri prin metoda asta,de ce nu? inca mai sunt si avo99rtoni care ii sustin in demersul asta. in Romania se poate orice.

«

1

2 »
«

»