Comentarii (12) Adaugă comentariu

invinctus  •  14 Iunie 2018, 10:34

***

fcsbist.de.mic  •  14 Iunie 2018, 02:36

A luat o doza de praf de calciu si a revenit imediat de la vestiar.

Negoescu Ion Bebe  •  13 Iunie 2018, 22:43

CE ANTRENOR SA FIE,, FAINARUL ASTA " CE SA I ÎNVEȚE PE JUCĂTORI? CUM SA TRAGĂ PE NAS?

Negoescu Ion Bebe  •  13 Iunie 2018, 22:43

CE ANTRENOR SA FIE,, FAINARUL ASTA " CE SA I ÎNVEȚE PE JUCĂTORI? CUM SA TRAGĂ PE NAS?

nic_bv  •  13 Iunie 2018, 21:35

Sub comanda lui Mutu, echipa din Voluntari e... praf. Asta înseamnă să fii consecvent. ;)

Costel Tudor  •  13 Iunie 2018, 21:09

Târgoviște a fost mai buna in ambele meciuri ! Voluntari de când a venit Mutu , NU joaca nimic ! Au avut mare noroc ! Cât despre Mutu , nu va face mulți purici in Voluntari ! NU ORICE MUSCA FACE MIERE !!!

antalmihai  •  13 Iunie 2018, 21:06

Ptiu! Trebuia sa nu mai jucati aici, echipa Minea!

randomm  •  13 Iunie 2018, 21:04

Postat de soledad pe 13 Iunie 2018, 20:59

"E un mic succes această calificare" spune Adrian Mutu. Cu scuzele de rigoare, în ce competiție s-a calificat Voluntari???

acuma sincer,de la zero lei cat primeau pe sezon daca picau in liga a 2-a,la cel putin un milion de euro cat castiga daca raman in liga 1,este o diferenta ca de la ucl la diviza a din bangladesh.

soledad  •  13 Iunie 2018, 20:59

"E un mic succes această calificare" spune Adrian Mutu. Cu scuzele de rigoare, în ce competiție s-a calificat Voluntari???

randomm  •  13 Iunie 2018, 20:59

Postat de digei pe 13 Iunie 2018, 20:54

Plecati d-aici cu teatrul asta ieftin. Se stia de la bun inceput ca noul Scornicesti nu va retrograda, au sacrificat un oras precum Timisoara ca sa aiba gasca generalilor si a politrucilor din Voluntari echipa in prima Liga.

pai de ce nu? cand vad ca nimeni nu zice nimica,cand gasca generalilor si a politrucilor din Romania incearca sa puna mana ilegal pe Steaua si fura milioane de euro din banii nostri prin metoda asta,de ce nu? inca mai sunt si *** care ii sustin in demersul asta. in Romania se poate orice.

«

1

2 »
«

»