Alte știri din fotbal
„Pe ea o vreau campioană” » Florin Răducioiu, mesaj tranșant pentru Dinamo: „Dezastruos! Asta trebuie făcut”
0
A identificat marea problemă dacă Charalambous se întoarce la Becali: „Se strică lanțul de iubire!”
0
Radu Miruță, anunțul momentului despre promovarea Stelei: „Am ridicat bariera pentru a intra în prima ligă”
4
Basarab Panduru a spus ce răspuns îi va da Charalambous lui Gigi Becali: „Vă spun și de ce cred asta”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid - Arsenal, în turul semifinalelor Ligii Campionilor
0
Pep Guardiola a „fugit” de spectacolul din Champions League! Incredibil unde a fost surprins în timp ce PSG și Bayern Munchen ofereau meciul anului
0
Jucătorul din Superliga, coleg de cameră cu starul care a făcut senzație în PSG - Bayern: „Știi acest sentiment”
0
Strigătul de luptă al lui Harry Kane: „Nimic de pierdut! Atunci suntem cei mai buni”
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
27
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
Cinci indicii din războiului din Iran care arată că NATO nu este pregătită ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
Mutulică, e o mică mare diferenţă, Harlem va fi campion cu Steaua iar la ***, mare lucru dacă prindea podiumul !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru fangigi e...
Schimba-ti, bai, nick-ul! In... fanrin. Si inlocuieste emblema raposatei din Giulesti cu aia a lui Knattspyrnufelag...
Cand a dat interviul marele maneger Mutu era sub tratament ,cu pastile de slabit?Pai dc ramane pe locul 3 asta zice ca marea echipa Dinamo a luat si liga MAJORETELOR .
la steaua joaca pe bani(organizeaza alibec turnee de poker),pe cand la dinamu juca pe dezbracatelea(de asta a si fugit de la adventisti,ca dupa poker....)
Mutu probabil nu stie ca Gnohere a fost titular la Dinamo 2, in Liga a 3-a, el citeste Can Can si apoi da declaratii!
adevarul este ca un om bolnav psihic ca tine,care ne spune ca Steaua de aia a jucat in grupe pentru ca a fost cap de serie ca de nu era nu juca(wtf?),chiar este de luat in seama. ha ha ha. bai baiete,tade sau marica au jucat dublu cat asta si au inscris jumatate din goluri. ce atacant ai vazut tu sa inscrie asa de des in asa putine meciuri. poate doar messi si ronldo ca in rest,bate cam vantul,daca ne uitam peste clasamentul golgheterilor din liga 1.
dinamo joaca mai bine doar ca a venit contra si ca are unii jucatori buni,ca hanca ,nemec si pulijic,in rest sa lase vrajelile mutu,ca mai au mult pana sa cumpere ei jucatori de la steaua,iar filip e zero barat ca fotbalist,mai vorbim in maxim 2 ani despre acest personaj
daca ai atat respect pt el saruta-l in qour,mocofane! :))))))))
Respect Valerii Moraru care ne-a scapat de ciuma visinie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.