Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
n-a ca s-a dus si ocazia Stelei de a face 5-0 cu dinamopul din carpati
indiferent de rezultat , reghe talent, mitza travestita si mache manutza au programat un menage a trois ! pentru toti suporterii stelisti lista ramane deschisa ! :)
Calibru Low Cost.
acesta este calibrul lui Dinamo.
O decizie normal a lui Stoican, l-a protejat pe baiat. Dupa debutul dezastruos cu Viitorul, ori facea in Ghencea un meci mare, sau cel mai probabil isi lasa echipa in zece devreme tare.
De vina nu e amaratul de Cioinac ci aia care aduc astfel de petarde la o echipa de calibrul lui Dinamo doar pentru ca sunt ieftini sau gratis si nu au pretentii financiare . In momentul in care Balgradean , Tucudean sau Grigore sunt considerati cei mai buni jucatori , stalpi de baza ai echipei inseamna ca am ajuns ingrozitor de jos ...ingrozitor :(((
stoicane !.....normal ar fi sa-l urmezi la dinamo II. nu cioinac are vina introducerii in teren, direct din liga III a. de aici incolo, din greseala in greseala.....pana-n vara. pe cine mai odihnesti etapa asta ?jocul nostru e clar,insipid, inodor, incolor, fara orizont. erai multumit de jucatorii pe care-i ai la dispozitie si acum nu ai pe cine baga in teren. ne mintim singuri, iar voi asteptati doar "avansul si lichidarea". stiu ca vom fi invinsi in cele 3 partide cu steaua ,dar daca nu vedem atitudine de luptatori....cere-te afara! naivule !
De la noi o să vă dea ghici ? TĂNASEEEEEEEEEEEEEE.......3 Goluri !
Flavius nu mai bea Cogniac !
Asta era titlu cel mai bun:"Flavia nu mai vrea un C0inac":))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.