Alte știri din fotbal
9 zile negre! Umilită și de CFR Cluj, FCSB și-a nenorocit obiectivele în primele 3 meciuri oficiale din 2026!
60
Nu s-a mai cenzurat! Cum a fost surprins Daniel Pancu, imediat după golul 4 din FCSB - CFR
0
Imaginea deznădejdii! Ce făcea Mihai Stoica la 3-1 pentru CFR Cluj
6
Cum a întors-o CFR Cluj pe FCSB: „scărița” care a amuțit Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
pai tu esti o curiozitate,nu prea te duce capul.
Bine punctat Nicolae,poate om fi noi CFR ????
sa e si aici!
Sigur ca ei vor fi campioni. Numai ca sunt mai multe feluri de campioni, de exemplu campioni morali, campioni ai eliminarilor rusinoase, etc.
Curios, nu vad o stfel de echipa in clasamentul ligii 1. E una in liga 2, insa! Si mai e una care PRETINDE ca este... dar nu este decat fcsb (adica "face cate spume (face) berbecul" cand o ia de la andorezi, fratii macedoneni, caini si, Doamne Ajuta, kosovari. Ia sa vedem! Ai liber la injuraturi. Atat ai invatat la stana!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
exagerati, zau. A manca e limbaj vulgar ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** si toata tara stie ca Steaua din liga 1 este cea mai buna echipa romaneasca dpdv al coef. uefa. deci?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te intreb ca în Fabulă: "Bine mă maestre mă!" , toată țara știe cine e zcsb, si tocmai tu să nu stii cine e?;)
tu si metafora respectiva,vaca si baletul. se refera la faptul ca daca ai mancat tot ce este mai bun,te-ai saturat te multumesti dupa si cu mancare mai putin buna,nu mai ai "foamea" pentru bucatele alea alese cum ai avut-o inainte.deci?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.