Alte știri din fotbal
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi: Iordănescu, Hagi și Răzvan Lucescu în prim plan
0
Vestea necazurilor medicale ale lui Mircea Lucescu a făcut înconjurul presei străine » Ce au notat marile publicații
0
Ion Țiriac, scandalizat de proiectul anului în fotbal românesc: „E cea mai mare prostie! Vă dați seama cât costă doar traficul?!”
15
Știri din fotbal internațional
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Klaus Iohannis a fost însoțit de 3 SPP-iști la biserica din Sibiu, de ...
Libertatea
jenant individ, linge sclavul cu spor :))
Nu-i nimic il aveti pe Ratatu acolo atacant de valoare , zboara si asta ca Maicon:))
si l-a lasat pe tampitul ala de Tatu care a ratat iar singur cu portarul
"...Gigi Becali a fost impresionat plăcut de curajul pe care Levy l-a avut cu această schimbare, care nu a fost dictată de el" IN SFARSIT AFLAM CINE E ANTRENORUL PRINCIPAL LA STEAUA . FARA OCOLISURI
Vai, Narcise, ti-ai gasit timpul sa-ti dezlipesti buzele de dosul lui Becali incat sa dai aceasta declaratie? Probabil ca si tu ai la birou regulamentul ala de ordine interioara cu "Nr. 1 Seful are intotdeauna dreptate" etc.
putea face schimbarea la pauza! a incetinit jocu! schimbari si tactica aiurea! putea odihnii cativa cume tanase sau brandan si altii!
Corect , la meciul urmator va iesi mai repede ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.