Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Aha ..pacat ca la Petrolul a fost plin si cu Rapid , si cu Pandurii , dar deh ...asha sunt stelistii mai apreciati in toata tara . C/I/N/E , TINE CU STEAUA SA-I F/U/T/E/M/ FAMILIA
Petrolul-Severin cel mai bine vandut meci din prima liga. S-au epuizat biletele cu 3 saptamani inainte de meci!
din pacate se pare ca stadionul de 13.500 locuri se dovedeste a fi mult prea mic pentru fanii Petrolului ! ar fi trebuit sa avem un stadion de minim 20.000 locuri ca sa nu ne mai calcam in picioare pentru bilete ! dar, poate se va putea face ceva pe viitor pentru a putea mari capacitatea stadionului ! pentru cei mai frumosi suporteri din Romania, lupii galbeni ! Hai Petrolul !
un singur lucru ar fi de spus : ale petrolul ale...ale petrolul ale...steaua la m__e ! Hai Petrolul !
Asta este bataie de joc pt suporterii adevarati ai Petrolului,ar trebuii sa fie regula pt toti sa ia max. 5 bilete de persona,nu cum fac ei ,noua mai nimic si la bisnitari aproape toate, ce mi-ar place sa ramana cu ele,din cauza lor noi nu putem sa mergem la meci. Ieri am stat toata ziua la stadion si n-am apucat cel putin macar sa iau un bilet, bataie de joc ceea ce au facut cei din sistemul cu biletele.
Fratilorrrrrr!!!! nu se poate asa ceva!!!!! jandarmii au facut ce au vrut cu noi!!!! am stat 13 ore la rand!!! in 4ore am facut doi pasi in fata si 10 m in spate!!!! au luat toti "indienii" cate 50 de bilete!!! iar noi care stam la rand pentru un bilet 13 ore ni se inchide usa in fata!!! pe viitor sper sa nu se mai avanda bilete asa!! un buletin si maxim 5 bilete!!!persoana si buletinul dar....cu jandamrii astia...care ne-au batut cu GARDU e greu sa faci trb...!!!
asa este. Si pun pariu ca la meciul cu severin nu vor mai veni la fel de multi, desi au biletul achitat deja, iar eu o sa ma uit la tv si o sa ma zgarai pe ochi cand vad locurile goale din tribune. Sper macar sa il programeze intr-o zi in care oricum nu as fi putut ajunge la meci, ca sa nu ma mai oftic asa mult. Ar fi fost just sa se deschida vreo doua case de bilete de unde sa poti cumpara pachetul ste-sev doar daca prezenti biletul de la meciul cu maciuca. Dar de ce sa faca clubul asa ceva pentru noi?
nu te mai teme,mai rasule si vezi-ti de echipa ta care striga hotii!!"
Tare ma tem ca "les jeux sont faits" si vom avea un nou caz bricheta; 3-0 pentru Steaua la masa verde.
LIPSESTE STATISTICA + MA REPET , DE VINA IS ASTIA CARE VAND BILETELE HAOTIC, TREZITI VA BAI ASTIA CARE LE VINDE TI, NOO E NORMAL CE FACETI SI NU E PRIMA OARA. DAR DE INTERESOOL E SA SCAPE DE BILETE CAT MAI USOR SI CAT MAI REPEDE , MOONCA MAI POOOTINA. NASOL, DAR POATE VOM GASI LA BISNITARI LA SOOPER PRET, SI APOI SA TE MAI IA SI GARDA, SI DE CE ....... PTR CA ...... VA DOARE LA BASCA DE CE SE INTAMPLA CU BILETELE. BATAIE DE JOC
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.