Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Cred că am fost singurii care am crezut în renașterea clubului în perioada aia. Țin minte cum ne bombarda vaalahul cu spamuri despre 1 Martie.:))
si inca ceva : e atat de greu sa ignori drogatii si idiotii ??
Imi pare nespus de rau ca nu ai ascultat cat de cat parerea suporterilor. Atat luchin (care are doar grija frezei) care este EXTREM de LENT, cat si grigore (cel care, cand vrea joaca fotbal si cand nu vrea sa joace fotbal joaca la PARIURI !!!) sau balgradean CHIORUL, cel care dupa meciul de anul trecut cu Viitorul vroia sa plece de la DINAMO....pe nici nu stiu ce motiv (probabil pentru golurile incasate anapoda la sugestia becaliotilor....prietenii stiu de ce) NU au fata de DINAMO. Pentru mine jucatori impresariati de personajul opria (scursura aia umana care a spus ca DINAMO trage sa moara) erau automat trasi pe dreapta sau pur si simplu dati afara !!! Imi este usor sa vorbesc pe banii alt
Daca te referi la voi da cu siguranta, da cu mana pe inima si bocancul pe jugulara ...tuva'n aripa de hoti. Voi chiar nu aveti limite.
singura problema la dinamo e ca suporterii sunt pampalai, ar trebui sa protesteze, se zbat in mediocritate
fa un remember la toate discutiile pe forum, din perioada, decembrie 2012-februarie 2013, am fost absolut convins ca negoita va salva pe Dinamo de faliment. nu a fost nici o gluma: dinamo era ca si in faliment, badea nu mai facea nimic de ceva vreme. iar dezastrele financiare lasate in urma de infractorii borcea, badea, turcu, savulescu, walter, cohn, netoiu + Fratii, erau enorme. cum stim, asta e cel mai mare castig pentru noi, pana acum. eu spun : locurile 6-8, la iarna, ar insemna un Bonus neasteptat, acum fix un an. cand jucatorii nu erau platiti de 100 de zile. dinamo exista, sufera, e inca in convalescenta vizibila. sa speram ca va redeveni o Forta.
A intrat ca să-ți dea ”sus” una scurtă potaie :)))))))))))
Supercampioana?Poate la blaturi si magarii!
Este lipsa de valoare mai Nego...Jucatorii care imbraca actualmente tricoul lui DINAMO nu au valoare.. Baga bani si adu jucatori de valoare..
perfect de acord cu tine... omul chiar a salvat echipa de la inecul sigur si unii dintre noi ii dau in cap... eu inca ii dau credit 100%
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.