Alte știri din fotbal
Război total între jucătorii de la FCSB și suporteri » Membrii Peluzei Nord au vrut să le vandalizeze mașinile: „Poate credeți că sunteți vedete”
0
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Intră la negocieri pentru transferul lui Siyabonga Ngezana
0
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
1
Știri din fotbal internațional
Edoardo Bove are echipă: „Nu sunt în trecere! Iubesc provocările” » A primit mesaj de la Christian Eriksen
0
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
Ai perfecta dreptate.Dar atat timp cat ei pacalesc fotbalul si isi bat joc de acel club asta merita.Oricum banii ei si-i recupereaza.Toate creantele o sa le primeasca dupa o vreme..doar ca raman liberi de contract..ceea ce pentru unii este un avantaj.
interesant cum fanii dinamovisti si mai ales ce-i rapidisti vad lucrurile. li se pare foarte corect modul asta de a denunta unilateral niste contracte.nu ne mai convin jucatori...bagam clubul in insolventa si scapam de ei. tot un fel de abuz e, numai ca e legal. dar fanii rapidistii, si mai nou si dinamovistii, aplauda modul asta de a face bussines in picioare. daca v-ar face angajatorul asa v-ar placea?
Negoita e un escroc care vrea terenul din stefan cel mare...problema lui e ca...badea e si mai escroc::))))))))))))))))))))))))))))))))))))
pai va adus sezonu asta o echipa puternica...a venit stuttgart sa jucati cu ei..si ati jucat....5-1...
relax, ne mutam in campionatul Spanei ;) si asa, cu liga completa in sezonul asta nu avem adversar, trebuie neaparat sa facem ceva, ori ne aduc astia echipe puternice in liga 1, ori ne mutam cu tot bagajul in Spania, altfel echipa risca sa regreseze!
Doar asa puteti castiga si voi :))))))))))))))))))))))
Pai platiti-le, ce pi7da mamii voastre asteptati?
si de ce te bucuri?crezi ca daca o sa joace singura o sa progreseze?Pe naiba!Mai degraba o sa regreseze.
sa vedeti voi cum ramane Steaua sa joace singura in liga lui mitica :))))))))
Un pic adaptat , un vechi proverb romanesc spune ca ... "nu mor cainii cand vor oile". Sa ma scuze suporterii adevarati ai Stelei , pe care-i respect ca de la suporter la suporter.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.