Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
1
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
3
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
7
Știri din fotbal internațional
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in afara de voi si trustul PRO...,care faceti campanie desantata lui becali si clicii lui chiar credeti ca cineva in tara asta ,chiar a crezut ca infractorul a scris ceva? incercati sa ne prostiti in fata,incercati sa induceti acestui popor statutul de ***....si cu cine? ***,infractori,oamenifara caracter si minte...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A dictat lucrarea *** *** si au scris ele (doar vorbesc aceasi limba cu stapanul)!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana la Paste...e campion...scuze SE DUCE INAPOI...bhahahahaha
De ce va agitati ? In cazul lucrarilor scrise in penitenciar se poate dovedi ca cei care chipurile au scris cate ceva , n-au primir hartie de scris la pachet sau la vizite , dar si la ei si la cei cu titlurilre de doctorat , exisa niste armate de scribi care fac tot ce trebuie .Cei din puscarii nu sunt cu nimic mai vinovati decat cei care si-au luat titlul de doctor prin frauda .
care e cauza pt care nu il inchid pe loc? la puscarie e locul lui. Asta nu stie sa scrie, sa citeasca, sa vorbeasca, nu a citit o singura carte in viata lui (normal nu stie sa citeasca) dar scrie carti "stiintifice". Asta e justitia? Se stie exact ca nu a scris nimic si in loc sa il inchida pe loc asta ride de toata tara. Huo Steaua cea mai blatista si scirbavnica echipa de pe pamint. La puscarie cu toti. Huo Becali, huo Steaua
el scrie din cap. din capul lui:) nu are nevoie de surse de documentare, alea-s pentru fraierii de intelectuali:)
Jiji nu e in stare sa citeasca cuprinsul unei carti In 7 ore. Dar legea pt ei este facuta. Daca il puneau aia sa citeasca ce a scris, dura mai mult decat pedeapsa initiala.
Nu este nimic nou sub soare. Becali si multi altii ca el nu au facut decat sa speculeze prevederile legii. Multi dintre detinuti au apelat la schema asta, cu scris carti pe timpul detentiei, chiar daca pana atunci nu scrisesera nimic sau, ca in cazul de fata, abia stiu sa se semneze. Mascariciul asta a fost parlamentar al Romaniei si chiar europarlamentar. Cine este de vina, el sau noi? Sa zicem mersi ca nu si-a terminat facultatea inceputa (dreptul), ca-si dadea si doctoratul.
***. Ce importanta are echipa cu care tii? Nu ai tu atata scoala cata vacanta am adunat eu. Am mai avut un subaltern, mare dinamovist, de a spus de fata cu mine, seful lui, ca toti stelistii sunt prosti. Cand l-am intrebat daca ma considera prost, fiind stelist, a dat-o cotita.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.