Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Andrei Rațiu, gest superb pentru doi suporteri ai lui Rayo care au fost păcăliți în drumul spre finala Conference League
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Mai Ahmed mai !
Ăștia din midwest sunt opincari rău de tot, cred că sunt trași la loteria vizelor. Boierii locuiesc în Washington, DC, metre. :))
Corbii sunt mai inteligenti ca disperatul ala .. nu mai avem echipa olimpia. Pr9vincialii aia domina intern Exterñ ? Nimic.
Dane, au sărit americanii din provincii pe tine, ca() corbii pe hoit. :))
Bai provincialule cum sa compari rezultatatele de atunci din sport sau fotbal cu cele de acum! Romania a ajuns un mare Nimeni Au trecut 29 dr ani .
Eu nu inteleg de ce sunteti unii pe aici atat de lipsiti de orice valoare umana.Eu inteleg ca sunteti romani si totul la voi e despre bani,dar ce-am spus e adevarat suta la suta.Ambele campionate,cu toti banii bagati in ele,sunt cu mult sub un campionat ca Franta,de exemplu,care nu e cine stie ce.Si da, Mitrita si Stanciu sunt niste papagali,unul din ei nu a putut sa reziste la o echipa sub mediocra din Italia si celalalt a fost dat afara din marele campionat al Belgiei.Mari fotbalisti.Papagali sunt ei si fraierii care ii sustin si care cred ca reesapatii astia sunt fotbalisti.
Esti non-stop pe aici Invata macar sa scrii corect , ca de exprimare nu poate fi vorba ... Daca te-ntreaba cineva , nu spune ca esti roman , ***-agramat !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hahaha hahahaha.. buna gluma ... sa traiesti intr o tzara musulmana poate fi condamnarea ta la moarte, tortura etc etc.... e absurd sa compari America cu Arabia
Bai fomlea esti total inapoiat ... din istoriile tale. Nostalgice cu comunisti ai pe Putin 65 de ani ... ca sa nu mai zic ca mai mereu o ‘iei” razna , problema care apar odata cu batranetzea.. macar nu mai dezinforma Dar ce sa I ceri unui batran?
sa spui ca finala a fost urmarita de 1,9 milioane de telespectatori la o populatie de 320 milioane de locuitori e putin. arabia saudita are o infrastructura in stadioane peste SUA. SUA are un campionat slab apeoape ca cel al Arabiei Saudite
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.