Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
pai in continuare spune becali ca nu-l intereseaza de clona fc r. clona fc r nu este rapid. unde a jucat rapid ins ezonuyl 2016-2017? tu chiar crezi ca clona fc r poate fura chiar toate meciurile? sa vezi cum sterge cu voi pe jos iasi si s-a terminat totul.
Amice, acum vreo doua săptămâni Gigi Valiza spunea ca nu-l interesează Rapidul ci doar CFR-ul din Cluj. Acum a întrat frica-n el și ce sa vezi ? A început sa se roage la cel de sus ca Iașul și U Craiova sa-i încurce pentru ca cei din Grant ca nu cumva sa se apropie și mai mult de el. Apoi urmează meciul direct iar dacă Rapid ii cafteste iar pe fcsbei , sa vezi atunci istericale la greu în gura fariseului cu origini albaneze.
fals. eu am spus de puncte. nu de jumatati de puncte. dupa injumatatire a fost practic 0,5 puncte. acum sunt 7 puncte.
septare,in primul rand clona fc r nu este rapid. in al doilea rand a fost furata de cluj si viitorul/farul in ultimi 8 ani. pe ruta politica dincu burleanu.
Cristi Balaj, Sebi Coltescu, Radu Petrescu, Ovidiu Hategan, Horatiu Sfesnic, Istvan Kovacs si toti arbitri de casa ai RadioErevanului ... Dar nu numai fcsb, a fost delapidata, ci si csu, la greuu !! ;)))
Amice, mai baga si-o ceapa cu o bucata de brânză...sa vezi cum fcsbeii fac coada pe 9 randuri la castel( Casa Manu -Aushnitt)
Pentru cunoscători și nu numai : "Din Giulesti pana-n Madrid , nu-i echipa ca Rapid !" Hai Rapidu', Hai Realu'! PS - nea Gigi Valiza a spus-o în dese rânduri ca atunci când mulge oile se trezește cântând prima strofa din "Glasul roților de tren", imnul Rapidului. ....." Suntem peste tot acasă...Porțile ni se deschid. Nu-i echipa mai frumoasa și iubita ca Rapid ! "
Amice, combați bine !
Amice, dacă îl adaugi și pe chiloțel Botezatu voi crede ca aceea era emisiunea ta preferata.
Amice, de către cine a fost furat fcsbelul lui Gigi Valiza ? Hai ,da-i bice și nominalizeaza-i !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.