Alte știri din fotbal
FC Argeș se impune la limită cu Farul și o condamnă pe FCSB la play-out: Piteștenii sunt cu un pas în play-off: Clasamentul ACUM
40
Nu s-a mai întâmplat din „era” Miță Iosif: Gâlcă, premieră la Rapid după 1583 de zile
0
Adrian Porumboiu, verdict pentru GSP la două faze controversate din Argeș - Farul
0
Bogdan Andone, eliminat de Istvan Kovacs în prima repriză din Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Au retrogradat în februarie! Cel mai rapid dezastru din istoria fotbalului englez
0
Weekend perfect pentru Dan Șucu! După victoria Rapidului, și Genoa a reușit un succes important în campionat » Clasamentul din Serie A
0
Barcelona - Levante, în etapa #25 din La Liga » Catalanii pot reveni pe primul loc în Spania
0
La Pamplona i s-a strigat „Mori, Vinicius!” » La Liga investighează
0
Lifestyle
La nici 6 luni de la divorț, fostul jucător de la FCSB și-a găsit alinarea în brațele ispitei de la Insula Iubirii
5
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Nemții plâng după Julia Sauter, după ce s-au descotorosit de ea. Mesajul ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Lia Savonea, mai „tare” decât CEDO. Dan Voiculescu pariază că o decizie a ...
Libertatea
Daca joci ca si pana acum.. o sa iti dea clujul cu terenul in cap!
De ce sa fiu in necunostinta de cauza ? Echipa aia se numeste fcsb...nu ma int cine are dreptate...armata...etc. echipa se numeste fcsb si punct . Eu asa stiu, fcsb in liga unu...si steaua in liga a patra ,, restul sunt detalii
dica, cand esti la Steaua, nu te gandesti la egal ! Si nu multumesti jucatorilor decat la Victorie. Steaua = Victorie . Nu ne trebuie mediocritate !
Ai dreptate cu Casa Vernescu, din pacate foarte putini stiu asta ... si nu numai !
Tinere ești cârcotaș ... poate din neștință ... suporterul unei echipe ... e suporter și eu respect asta dar să faci niște comentarii în neștință de cauză ... nu sunt de acord ! STEAUA rămâne STEAUA ... 100 de ANI cu voia sau NU a armatei ... care , fiind la inghesuială a vândut echipa încercând ulterior să o recapete mocca ! Generalii ... probabil au uitat istoria și faptul că au avut soldați ce au muncit pe perioada armatei ... pentru ei ... iar statul român ... nici măcar , nu i-a băgat în seamă ! Același lucru și la Dinamo care ... este condusă de cine ... nu trebuie !
Nicolae a inceput sa vorbeasca,din ce in ce mai mult ..citeste de pe biletel sau a memorat cuvintele ? Parea un baiat cuminte si educat cand a venit ca "antrenor" la Fcsb..acum e din ce in ce mai arogant si incepe sa semene tot mai mult cu reghe..cine ii strica pe astia ?
Cred ca CFR va cistiga acest meci so odata cu el va cistiga si campionatul . Sincer imi pare rau de Becali care a facut tot ce i-a stat in putinta ca sa faca o echipa competitiva .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.