Alte știri din fotbal
Basarab Panduru i-l propune lui Hagi la națională: „S-ar putea să rămână!”
0
Nistor nu-și explică motivul pentru care a căzut transferul: „E un pic dubios, dar în iarnă pleacă sigur”
0
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
Știri din fotbal internațional
Nu va uita prea curând debutul: două assist-uri și „roșu” direct în prima repriză pentru cvadruplul campion al României
0
Echipa lui Rareș Ilie a produs ȘOCUL începutului de sezon în fotbalul european!
0
Horațiu Moldovan a debutat pentru noua echipă pe un teren ostil
0
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Cei doi tineri care au murit înecați la Olimp erau frați, veniți la muncă ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Si asta mai e fotbalist ???? Mare vedeta ....ce sa zic
da' cu al tau chelbos, nu ti-e rusine sa vorbesti...0-3 cu famagusta, asa a facut echipa...
asta-i cultura ta....n-ai ce sa faci :)
se trezeste un fotbalist de mana a treia care mananca o paine alba aici in romania ia peste picior tara care il hraneste. Asta este cultura lor nu ai ce sa le faci scuipa si se kaka in acelasi loc in care mananca. Trist este ca multi romani sar sa ii dea dreptate. Merita numai suturi in fund baiatul asta numai din principiu nici nu conteaza daca are sau nu dreptate
Cu patroni ca Porumboiu si Jiji , doi diversionisti notorii, fotbalul romanesc are numai de pierdut. Porumboiu=Jabba 2 !
Sa inteleg ca la situatia in care este fotbalul din Romania a participat si echipa ta de suflet??
Adevărat, ŢSKA n-are noroc la patroni. De la Ceaşcă la Gigi...
Se vede caracterul unor postaci care nici in ceasul al 12-lea n-ar recunoaste situatia catastrofala din Romania!La toate nivelele societatii........declaratia data exprima situatia cu precizie de ceasornic.Nici c-o virgula n-a exagerat.
Ce vorbeste si asta? Habar nu are fotbal . Daca cfr nu ii avea accidentati pe vass si sare el mai juca doar la antrenament ;)
Asta e o tara in care prostia,incultura,prostitutia,banii,femeile usuratice,manelele,coloratii,drogurile etnobotanice,sportul putred,societatea putreda predomina peste tot. N-ai ce sa le faci :))) asa s-or nascut rromanii asa o sa moara...(cei care nu au oo sa plece).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.