Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Cu ce partei votezi măine ?
A spune adevarul nu inseamna a pune la zid! Si nu e vorba de fotbalul romanesc ci de Steaua Ciobanului!!! Ei au monopolul blaturilor si coruptiei in fotbalul nostru!!!
Si daca era roman sau ungur 100 la suta care era problema ?
+2
Inainte de Razboi Bucurestiul era numit * Micul Paris* -Buna parte din arhitectura Bucurestilor era copiata de la franzei.Anghel Saligny si'a facut ucenicia la construirea turnului Effel- Si inainte de perioada interbelica si de sec 20 tinerii romani talentati si de * familii* isi faceau scolile in Franta.Aceasta a fost protectoarea Romaniei in Primul Razboi Mondial.De altfel ca urmare a Tratatului de la Versailles Romania a primit Transilvania . Ignoranta si badarania din zilele noastre plus *mostenirea * bolshevica ii face pe unii dintre romani sa vorbeasca prostii la adresa Frantei.
+1
3 bunici sasi si unu ungur .. .. ce-i asa complicat ?
Totusi nu inteleg cum ai acordat procentele ??????? 75% - 25%. Eu inteleg cam asa .... ma-sa unguroaica prinsa si facuta posta de vreo 3 sasi, astfel explicandu-se procentul sasec mai mare :)))
S+au turnat si filme *romano+franceze*_ cu actori francezi si cai romanesti-
da ho ma, ce luati asa foc? baiatul asta a vorbit prea frumos in comparatie cu ce impresie au in general strainii despre romania, ba chiar puteti primi ca pe un compliment ceea ce a spus el ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.