Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu, ironizat de tatăl jucătorului transferat de la FCU Craiova: „M-a rugat să îl ajut să mai apară și el în ziare”
0
„Voia să decidă tot?” » Andrei Nicolescu recunoaște ruptura cu Kopic: „Avea mai multă putere decât Campos. Clubul trebuia să evolueze”
5
Croitoru și Pașcanu și-au aflat pedepsele după ce au luat „roșu” în FC Botoșani - Rapid
3
Schimbarea MAJORĂ aprobată azi de FRF » Ce se întâmplă cu jucătorii eligibili pentru regula U21
4
Știri din fotbal internațional
L-a convins pe Filipe Coelho: debut în cupele europene la Universitatea Craiova - Levski
0
Bergodi crede că a citit-o pe Brann: „Așa vor juca mâine!”
0
ECHIPE de start la Universitatea Craiova - Levski Sofia » Surpriza pregătită de Filipe Coelho
12
Juventus și-a luat atacant din Franța » Pachet de 50 de milioane de euro pentru transfer! + Detaliile tranzacției
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
TIR-urile să circule doar pe partea stângă pe autostrăzi. „Starea ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Diana Buzoianu acuză că încearcă în zadar să intre în audiență la ...
Libertatea
Pleasca trebuie operat. Are ruptura de ligamente! ://www.sportingorj.ro/2011/11/12/pleasca-are-ruptura-de-ligamente-si-va-sta-6-luni/
Daa , tare ,avem in sfarsit stadion si ei joaca in Austria =)) Cat de penibili sunt :)))) . Nici nu m-ai ma uit la meciuri si asta ar trebui sa faca tot Romanu care nu e multumit de cum joaca nationala . Poata sa vina seara aici la GSP sa citeasca fazele si gata .
FRF, demisia! Putirca, demisia! Vrem nationala inapoi, hotilor!
Avem stadion de 250 mil E si se joaca in austria????? :))))))))
:))))))))))
dar COCIS ???!!!??? sper sa nu plece COCIS avem nevoie de el .Creste de la meci la meci!!Totusi la gol s-a grabit putea sa se mai aproprie de poarta de acolo putea sa rateze si oricum nu-l ataca nimeni.Cocis in jurul tau , magnificule , recontruim nationala visurilor
cea mai mare PIERDERE din istoria fotbalului romanesc este acest PLEASCA,mie nu imi vine sa cred ca un asemenea specimen de fotbalist poate ajunge sa joace intr-o nationala dar cine stie citi bani s-au impins ca acest jucator sa fie la nationala,asta numai "onorabilul" nostru selectioner poate spune
Avem nevoie de un jucator tanar in atac pentru a prinde experienta si la Nationala iar cel mai bun e -Alexe,a revenit dupa o occidentare si sper sa isi revina si cred ca va pleca si el in curand in strainatate cum a plecat torje, da dar nu la Chelse :)))
Pentru prima data trebuie sa fiu de acord cu un utist :))
Jucatorul lui Chelsea? E prea bun pentru nationala, a aratat asta in meciul de la U21....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.