Alte știri din fotbal
„Până acum nu am investit niciun leu” » Primăria Craiova va da bani la campioana României
0
Intră la discuții decisive după ultimul meci al sezonului! „Suntem în negocieri avansate”
0
Universitatea Craiova, aproape să rezolve prima mutare pentru această vară: „Suntem pe drumul cel bun!”
0
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
Știri din fotbal internațional
Tyson Fury și Zlatan Ibrahimovic pun la cale afacerea „Morecambe FC”
0
Selecționata din Capul Verde, decorată după calificarea istorică la Mondial » Joao Paulo, marele absent
0
A marcat 23 de goluri în La Liga și a terminat la două reușite de Mbappe » Totuși, echipa lui a retrogradat dramatic!
0
Conflictul cu SUA a determinat Iran să ia o decizie urgentă înainte de Mondial
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un proiect de 100.000.000 de euro ar putea să coste România de peste trei ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Lidl vinde cu 100 de lei un aparat adorat de copii și părinți, ideal pentru ...
Libertatea
stelist* SA SE DUCA IN B SI EI, SI dinamoistii, si crapidistii si toti bozgorii si rrrooommiii din romania.
redblue, cum poti spune ca echipa care este infratita cu dinamo, e satelitul lui dinamo spui ca e a 2-a ta echipa de suflet? numai stelisti nu esti=))
esti o javra belita.
N-as vrea ca U sa pice in liga a doua e echipa mea de suflet dupa Steaua aveti incredere in Badea e un antrenor valoros
naspa, apararea e varza! nu e posibil sa incasam atat de multe goluri in fiecare meci. 3-0 a devenit o obisnuinta, am luat-o de la Rapid, de la Craiova, acum de la Steaua. Trist si rusinos! Sper ca anul care vine sa aduca mai multa motivatie si forta clujenilor. HAIDE U! si de merge si de nu!
ht tp://ww w.poke rstrategy. com/uNT1XL (fara cele 4 spatii)Intra, fa-ti cont si rezolva un test foarte simplu. Primesti 50 de DOLARI GRATIS sa joci poker. Eu am primit!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.