Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
sa va fie rusine cu bannerul Sabau=Iuda. ce-ati fi vrut mai, sa faca blat ???? RUSINE! Sabau e un produs al fotbalului clujean cu care trebuie sa ne mandrim, un antrenor care ne-a scos din mocirla diviziei C, cand toata lumea ne-a intors spatelele. Probabil in 2001 multi dintre voi inca mai faceau in pantaloni asa ca habar nu aveti cine e Sabau. RUSINE!
Cei care au pus bannerul cu Sabau, poate n-au fost la meciuri ca si mine in divizia C, pe la Somcuta si Negresti. Sabau trebuie apreciat ca si om. pt. ce a facut la Medias, cand si-a jucat corect sansele, fata de clubul care-l platea in partida contra celor de la Jiul. El il apreciez de 2 ori mai mult, pt. ca joaca cinstit si pt. ca a fost aici la "U" in cele mai grele momente ale clubului. Haide "U".
Titlul e eronat sau exprimarea e gresita...U Cluj a pierdut in Giulesti cu Niculescu pe banca..deci "vreo infrangere" pica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.