Alte știri din fotbal
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
Te-or mai tine pe tine picioarele, dar nu ne mai tin pe noi nervii! Si nu uita: intre sublim si ridicol este un singur pas...
Pleaca javra.Ai fost idol acum esti un lingau.Esti batut in sfecla Lenesescule.Tu nu mai poti nimic.
bacauan kirita niculescu catalin munteanu ne batem pt inter toto la anu noroc cu torje alexe stanescu ganea si paun
@dd,@marsh de-aici!, sunteti niste RASUFLATI si PENIBILI !!! Probabil ca n-aveti nici buletin! Sunt de acord ca trebuie sa se retraga, sunt de acord ca nu mai este de DINAMO, dar nu pot fi de acord cu felul in care va manifestati fata de unul dintre cei mai buni atacanti ai lui DINAMO. Respectati valorile ca sa fiti respectati,!D!OT!LOR!!!!!!!!
bai finule, bai nesimtzzitule - marsh de aici. din idol ai ajuns un nesuferit care ocupa un loc in plus la Dinamo. Toata viata am tzinut cu Dinamo si inca tzin dar pe tine nu te mai suport. Bine ca a plecat Bratu - un alt neputincios si sper sa o faci si tu in vara asta!!! tu chiar nu te vezi??? tu chiar nu vezi ca lumea nu te suporta pentru ca tu doar te plimbi pe teren comentand faptul ca nu ai primit pasa ideala. ATAT!!! pai tu ai 100 km distanta pana la fotbalul modern. LASA-NE!!!
niculescu credeam ca ai onoare sa te retragi observand ca nu m-ai fata cerintelor de performanta!!!observ ca te prevalezi de trecut si de relatia de cumetrie dintre tine si borcea!!!!asa vei strica tot ce ai facut pt dinamo!!!aceasta dorinta de performanta trebuia s-o ai pe la 25 de ani!!!acum e tarziu!!!
Claudiule,te mai rabdam 1 an,in speranta ca vei juca numai in meciurile de cupa si la Dinamo 2,iar l-a final iti organizezi un meci de retragere,insa daca iubesti echipa pe cum afirmi,lasi loc la altii mai tineri!
ar putea sa ajute mult mai mult echipa dintr-un birou de undeva.e printre putinii oameni de acolo pe care pare sa ii duca capul.desi decizia asta de a continua desi se vede ca nu mai poate,ma cam contrazice
Aici nu e vorba de cum te tin picioarele, ca am vazut ca de mers mergi bine!Trebuie sa mai si alergi, si sa dai goluri, intr-un cuvant SA JOCI FOTBAL.De asta e vorba la Dinamo, ca trebuie sa intri in teren sa joci fotbal.
lasa-ne obositule!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.