Alte știri din fotbal
Pe ce stadion se joacă Turcia - România: supriză de proporții
2
FRF confirmă modificarea programului Superligii
0
Numit analfabet de Varga, antrenorul român a răspuns dur: „Așa i se spune în lumea interlopă”
0
Răzvan Burleanu le-a răspuns celor de la FCSB: „Suntem permanent deschiși modificărilor”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
0
Și Marcus Thuram pledează pentru Cristi Chivu: „A fost în locul nostru și toți știm ce fel de jucător era la Inter”
0
Reacția echipei din Liga 3 după ce a picat cu Barcelona în Cupă
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Iar il tzepuieste MM pe fraier.Oierul nu-si da seama ca MM nu-l vrea pe Bokila pentru ca nu el este acela care l-a dorit primul la Steaua.MM se vrea "descoperitor" ! Asa cum la refuzat pe Sougou ca sa-l aduca pe Tatu.Il trimisese Becali dupa Souagou dar iar a intervenit orgoliul si s-a intors cu marea lui descoperire Tatu.Atacantul care are fobia golului.
El cauta dupa unde poate sa isi ia mai mare comision sau spaga nu dupa calitate :))
Ce nu inteleg eu, este faptul ca va fi un lot de 50 de jucatori .... Apoi ce se va intampla cad vor trebui sa ramana 24-28, cine va pleca ?!
Un nigerian, un argentinian si unul yazalde, ce le are jiji cu geografia:))
singurul care ar tb sa discute despre asta e reghe si ala tace malc ... in rest pafaristii care n-au jucat fotbal in viata lor fac si desfac transferuri de zici ca s-au nascut scouteri cred si eu ca de-abia asteapta reghe sa plece la un club profesionist, probabil de-aia i se si rupe de cine vine
maghiarule, eu am spus de Mutu ca ar merge la Steaua daca ciobanul i-ar plati si salariul de 800 de mii pe langa cele 2 bonusuri de 500. deci nu imi incurca cuvintele!
"tratamant" , "proctici " nem tudom mongoleza!:))
:))) banuiesc ca esti sub tratamant la proctolog:)))) mai usor cu dosnicii
e mai placut cu mana intinsa? de cand proctici sportul asta?
Sal Do ! intrebarea este cine se afla in cotet! uneori este periculos sa stai cu fundul gol in usa!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.