Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
31% dintre romani au incredere in domnul Gigi Becali conform celui mai recent sondaj realizat de Marius Pieleanu. Pe romani nu ii poti pacali, ei stiu ca domnul Becali e un om bun si de incredere, generos si smerit, un adevarat aparator al crestinatatii rasaritene
Iftime are dreptate. Ce vina are Gigi ca jucatorii nu au caracter? Ii intereseaza doar banii si atat.
Cam asa cum esti tu si clonele tale !
Te deranjeaza adevarul, Lali? Pai si tu esti cam din acelasi aluat cu catalynn, tot in anonimat si saracie o sa sfarsesti si tu
NU m-ar surprinde ca Moritan sa fie INCA O CACIALMA a fotbalului nostru... Si asta NUMAI datorita LIPSEI DE CARACTER, LIPSEI DE EDUCATIE si in ultima instanta LIPSEI DE CREIER... Pentru ca daca ar avea 'creier' si ochi 'sa vada', ar trebui sa se uite la modul in care MUNCESTE SI SE COMPORTA CEL MAI MARE FOTBALIST DIN TOATE TIMPURILE - LIONEL MESSI... Dar pentru a putea vedea trebuie sa fii in stare sa DESCHIZI OCHII... Ianis are talent dar eventual va deveni MARE FOTBALIST numai datorita CARACTERULUI... Numai daca esti orb nu poti vedea ca pustiul ARE O ALTA EDUCATIE bazata pe MUNCA.
perfect adevarat un jucator nu este distrus pentru ca este criticat ..daca ai valoare joci si cand esti criticat.
Cat de mult adevar ! Bravo domnule !
Tgv-ul a costat mai putin decat 1 Northrop B-2 Spirit bomber . Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
La Nedelcearu te referi *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este adevarat ca Morutan este schimbat in ceea ce priveste efortul in teren. Are dreptate omul cand spune ca unii jucatori...." nu știu să se comporte când au bani mulți și când nu le e foame". Se vede clar ca dupa ce Becali le mareste venitul lunar la peste 10.000 euro incep sa nu mai puna osul....Exista o exceptie de fotbalist: Teixeira(talentat dar si luptator pana la ultima picatura de energie in fiecare minut de joc !)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.