Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid l-a sunat pe Chivu! Toate detaliile explozive
0
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
0
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Bayern München și Borussia Dortmund
ce sa-i explici astuia?incearca cand e treaz dar nu se stie cand il prinzi.
Nu am auzit nicaieri in lumea asta 2 cluburi sa se imprumute de bani :)))))))))) , nea gigi a ajuns si banca
mai taie tu prostea. Ia fa un exercitiu, si citeste pe wikipedia cui apartin stadioanele din Chiajna, Voluntari, Calarasi si Sf. Gheorghe. Si da aici citat unde scrie ca apartin cluburilor. Daca nu dai citat in 15 min esti prost
societățile comerciale ce administrează cluburile din liga I(excepție CFR și Viitorul) nu dețin un fir de iarbă din stadionul/stadioanele pe care evoluează. Ele au înțelegeri cu primăriile/consiliile locale să joace acolo.
pai si eu am zis ca e al altcuiva?daca nu esti atent,ce sa-ti fac?repet si casca ochii mari:sibiul joaca pe la tg.mures deoarece are stadionul in renovare,acum ti-e clar?doar ca toate aceste evhipe spre deosebire de aia pe care o sustii si-au aranjat cu chirie sau fara in cazul altora propriile stadioane,nu stadion national sau sa joace pe unde apucea meciurile de acasa,clar?
ai terminat bautura si acum te iei de oameni?
mai taie si chiajna,voluntariul,calarasiul,sepsi,iar restul au stadioane dedicate gen prietenii vostri de la botosani,iasiul,gaz metan,csu craiova si dinamo cu darapanatura aia de stadion joaca cu chirie pe stadioanele respective,nu pe la pitesti,voluntari si pe stadionul nationalei.
continui sa scrii prostii. Stadionul din Sibiu e proprietatea primariei, care si suporta costurile renovarii. Orice stadion care nu ar fi inchiriat pentru evenimente sportive sau culturale ar provoca cheltuieli imense proprietarului, asa ca cine plateste joaca sau canta pe el. Exceptie nonabila Allianz Arena, google it, daca nu stii despre ce-i vorba
păi care altul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.