Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
0
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
1
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
Lotul naționalei din Coasta de Fildeș pentru Campionatul Mondial » Vedetele echipei africane
0
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
După ce Gică Hagi a anunțat decizia în privința lui Alexandru Mitriță, atacantul a fost din nou decisiv
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Putin probabil ca cineva sa-l prade pe "bietul" Copos.
Asa ! Sa se duca dracului!.... dar ,dupa achipa aia care i-a adus.! .... Aia muncitoreasca ! ... Aia care si-a dorit ca "Soarele" sa reverse peste Romania! :))) Si vi s-a implinit visul ! :)))
Eu unul nu-l suport pe Sumudica dar omul are dreptate ! Eu cred ca " delictul " se poate trece in contul lui Copos , care si de aceasta data se dovedeste a fi jegos in privinta banilor pe care trebuie sa-i dea ...
inainte de fiecare partida pe bune(mai rar, dar sunt) Mimi si Jiji merg cu valiza ca vor sa transfere jucatori de la adversar..cat de legala e actiunea asta?
l-a fraierit un antrenor pe copos ,ce minune...in general toti plecau de la Rapid cu pagube de zeci de mii de euro . .desi cred ca articolul e scris de Zotta ;)
pe articolul asta scrie mare ZOTTA,articol scris la comanda in razboiul dintre cei doi ce ziar de kkat
jurnalism in Romania: Dai o pizza si o apa la un jurnalist si scrie ce vrei tu
Mitica si Fecali vor sa distruga Dinamo! BONETTI MAI BUN DECAT piTZURCA!
:))))))))))))))))))
DE KKT.....gsp de KKT !!! Ziar SCLAV !!!!!!!!!!!! LA COMANDA !!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.